Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az válóok lehet, ha a nő elhízik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az válóok lehet, ha a nő elhízik?

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 13:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%
Nőknèl nem gond, legalább lesz mellük.
2022. máj. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Peldaul.
2022. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem soha nem önmagában a hízással van gond, csak arra könnyű ráfogni. Valószínűleg az ilyen kapcsolatokban kevés időt töltenek kettesben, kevés a mély beszélgetés, rossz a kommunikáció. Ezekkel lehet a kapcsolatot ápolni. Egy hosszú szeretetkapcsolatnál, ahol kölcsönösen figyelnek egymásra a felek, a külső másodlagos.
2022. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

8as, Norbi, te vagy az? Tahó állat...


A hízás miatt nem válni kéne, hanem meg beszélni, ha probléma van, az egészség miatt gáz, mert hosszú távon árthat a szívnek pl, de ne azért, mert kevésbé néz ki jól úgy...

2022. máj. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Undorító, gusztustalan dolog, hogy ki van hegyezve ez a téma a nőkre.

Valaki meg le is írja, férfinál belefér...


Ja, annál, akit semmilyen változás nem ér, csak tespedéstől, zabálástól elhízik, annál belefér.


Aki gyereket hord ki, szül, szoptat, akivel fogamzásgátlót zabáltatnak, hogy őnagysága fa$zának kényelmes legyen, akinek a szervezete hormonális hatásoknak van kitéve, ahol a rendszer könnyen meg tud borulni, plusz a változókor is tartogathat nem várt meglepetéseket... Ott meg elő ne forduljon...


(Mondom ezt úgy, hogy 3 gyerek után, kiba$zott 6 kilótól szeretnék megszabadulni, hogy a 66 helyett 60 lehessek. Ugyanúgy ètkezem, amivel korábban fogytam, de most 34 èvesen valamiért nem megy. És azt is tudom, hogy egyedül engem zavar, engem viszont rohadtul. De ez a szemlélet akkor is bicskanyitogató.)

2022. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
24%
Szerintem igen. Mivel sehova nem tudsz menni vele. Mert képtelen gyalogolni hosszabb távon. Nem tudsz kirándulni nem tudsz egyet sétálni. Persze it kritikus méretű súlyos elhízásról beszélek. Ami nem betegség következménye.
2022. máj. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az is válóok lehet, ha a férfi hízik el.

Leginkább attól függ, hogy miért hízik el. Ha igénytelen, lusta, undorító valakivé válik, akkor szerintem mindenképp el kell válni, ne tegye senki tönkre a saját életét a más önzősége miatt.

Ha az elhízó igyekszik tényleg tenni a folyamat ellen valamit, azaz igényes marad, akkor meg azt kell otthagyni, aki az elhízás miatt akarna válni.

Lehet oka betegség (akár pajzsmirigy, akár egyéb emésztőszervi), de lehet lelki probléma is. A házastárs azért is házastárs, hogy ilyen esetekben ezt közösen oldják meg, ne pedig kakiba hagyja a másikat. Ilyen esetben meg az elhagyó az undorító, igénytelen, gerinctelen.

2022. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
16os, azért az olyan jellegű hízás nem pár nap alatt történik meg. Azt is látni, ha saját hibája, azt még közben is el lehet csípni és ha lelki oka van, lehet segíteni azon is... van aki a depressziót evésbe folytja pl
2022. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyik leglényegtelenebb dolog a válásra a testsúly változás.

Amikor megismerkedtünk, a feleségem 54 kg volt, most 77kg. Örültem neki, mert a B-s mellei D-sek lettek. Egy idő után Ő is megszokta magát. Viszont lényeges probléma vele hogy be nem áll a szája, ha a hangját árammá lehetne alakítani, ki lehetne vele világítani egész Budapestet.

De imádom Őt, a többi tulajdonsága ezt ellensúlyozza, ezért nem válnék el tőle.

Mindenkinek azt ajánlom, azt nézze, ami jó a másikban, és ne azon rágódjon, ami nem tetszik. Se tökéletes nő, se tökéletes férfi nem létezik!

2022. máj. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19es, ott a pont, ahogy írtad.
2022. máj. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!