Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Általában a gyerek hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a gyerek hány éves korában válnak leginkább el a párok?

Figyelt kérdés
Amikor még kicsi,vagy iskolás esetleg ha már kamasz? Vagy később? Mikor van a legnagyobb esély erre szerintetek?
2010. aug. 24. 18:08
1 2
 11/13 Bocipók ***** válasza:

Szerintem nem lehet általánosítani, mikor lesz válás. Egy csomó mindentől függ. Olyan ismerősöm is van, ahol még csak pár hónapos volt a kisbaba, az apuka mégis lelépett, és olyan is, ahol már tizenévesek voltak a gyerekek.

Van ahol rossz a házasság és a pasinak van szeretője, mégsem tudnak elválni, mert a panel lakás árát válás után nem lehet elfelezni (vagyis el, lehet, de akkor nincs hol lakni, nem kerül új lakásra) és inkább szenvednek.

Van aki csak akkor dobbant, amikor van lehetőség. Új párkapcsolat lehetősége bármelyik oldalról és van hová költözni.

Szerintem a gyerekek korával nincs összefüggésben.

2010. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet általánosítani. Amikor az én szüleim elváltak, 6 éves voltam. Egy régi osztálytáram szülei amikor 2 éves volt a gyerek, egy mostani osztálytársamé amikor 3 volt, egy barátomé meg amikor 9 volt. És olyat is ismerek, aki 14 volt. Most hirtelen ennyi jutott eszembe.
2010. aug. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Anyám munkatársa akkor válik, amikor a "gyerek" 28 éves... Szóval nem lehet általánosítani. De tényleg, a legtöbben akkor válnak, mikor a gyerek kicsi, pár éves. Gondolom ennek inkább oka a "fejest ugrunk" a házasságba meg a babavállalásba, aztán 3-4 év házasság után kiderül, hogy hopsz, ez mégsem működik. Meg sokan csak azért házasodnak össze, mert a "baleset" miatt jön a baba, és annak kell anya meg apa is. De ez az én véleményem. (az már más kérdés, hogy talán ezen dolgok generálják azokat, amiket fentebb írt 1-2 válaszoló)
2010. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!