Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Általában a gyerek hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a gyerek hány éves korában válnak leginkább el a párok?

Figyelt kérdés
Amikor még kicsi,vagy iskolás esetleg ha már kamasz? Vagy később? Mikor van a legnagyobb esély erre szerintetek?
2010. aug. 24. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

a gyerek és kamaszkor között...

10-12 éves korban..

5-6-7-nél még nem nagyon mert akkor még korai...

vagy hamar vagy későn...: D

2010. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
mi akkor váltunk el amikor 2 éves volt,és nagyon sok ismerösöm is akkor amikor még pici volt a baba,ebben nem leeht általánositani.
2010. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az én szüleim 3 éves koromban váltak el, és ismerek még olyan eseteket, akiknek ugyanígy kiskorukban váltak el a szülei. Szerintem ez gyakori lehet, mert az ember jobb esetben néhány év után már rájön, hogy nem azzal kötötte össze az életét, akivel kellett volna...
2010. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2010. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Az utóbbi időben már több a pici korú gyerekkel való válás. Ennek oka,hogy a mai anyukák csak a gyerekkel foglalkoznak éjjel-nappal, éjszakai is többször etetik,hisztis gyereket nevelnek belőlük. Az apuka problémáira már nem jut idejük,az éjszaka nem tud pihenni.Ez óhatatlanul váláshoz vezet.
2010. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én 4 voltam, teóim 2 meg 6 évesek
2010. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

En 6 ves voltam amikor elvaltak a szuleim.

A lanyom meg 1 eves volt amikor elvaltam :(

33/N

2010. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

A legtöbb válás a gyerek születése utáni 2-3 évben történik.


ma 18:37 te nem vagy normális a csecsemőt nem poénból ettetik éjjszaka hanem kell a babának szüksége van rá.

2010. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az az apa meg aki nem érti meg hogy egy csecsemőnek nagyobb szüksége van az anyjára, mint neki a feleségére, az meg is érdemli, hogy elváljanak tőle. A gyereknevelés egyébként is mindkét szülő dolga. Az anya sem viccből hanyagolja el a férjét/párját, gondolom nem magával foglalkozik egész nap. A férfiak nagy része a szülés után is elvárja, hogy a felesége kiszolgálja, este meg széttegye a lábát. Talán, ha mindenki alkalmazkodna a kialakult helyzethez, megértő és türelmes lenne a másikkal, akkor nem lenne ennyi válás.
2010. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen igaza van az utolsónak. Ma sem szeretik a nők jobban a gyerekeiket mint régen. Csak nagyobb a velük szembeni elvárás a férfiak részről. Csak az újságokban látni szupernőket, akik egész nap mosolyognak, ragyog a ház, a gyerekek rendben, nem sírnak este pedig vad szex. A valóság ezzel szemben kiábrándítóbb. Könnyebb feladni, mint szeretettel és megértéssel lenni egymás iránt.
2010. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!