Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan zajlik a másod fokú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik a másod fokú tárgyalás gyerekelhelyezés fellebbezése esetén?

Figyelt kérdés
Akinek volt, kérem, írja le nagy vonalakban: Az első fok után mennyi idő múlva tűzték ki a tárgyalást? Mennyi ideig tartott a tárgyalás? Megváltoztatták-e az ítéletet? A tapasztalataitokra vagyok kíváncsi.
2010. aug. 23. 14:41
 1/1 JogfosztottApakHangj válasza:

Azt hiszem fel ev mulva lett kituzve a masodfoku targyalas, ahol a felugyeleti jogomat nem kaptam vissza, de annyiban megvaltoztattak az iteletet hogy jogosult lettem minden evben egy honapot eltolteni a kisfiammal 10 eves kora utan kulfoldon, ahol elek. Erdemes tehat fellebezni, meg akkor is ha ma meg Magyarorszagon egyenlotlen a kuzdelem a birosagon, bar vannak mar erofeszitesek ennek a torvenyi megvaltoztatasara az elvalt apak szovetsege reszerol. Remeljuk hogy mi felelossegteljes edesapak is reszt vehetunk majd teljes joggal gyermekeink felnotte valasaban, akar hogy is vegzodott, ment tonkre az parkapcsolat! Fuggetlenitsunk!

Kerem aki szimpatizal ezzel, jeloljon ismerosnek a Facebook-on!

[link]

2012. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!