Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után milyen gyakran látogatja apa a 2-3 éves gyerekedet?

Figyelt kérdés

Mennyi időt vannak együtt, hova viszi?

Hogy viszonyul a gyerek hozzá?


2010. aug. 18. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

fiam 3 éves 1 éve váltunk el.1 év alatt 4x jött a kicsihez.De nem jönnek ki.Szerintem többet nem fog jönni,eddig is a szülei erőltették rá.


25/N

2010. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
4 éves volt a kisfiunk váláskor idén, két hetente hétvégén viszi, és jól kijönnek, de csak addig fogja vinni, míg élnek a szülei, mert őt annyira nem mozgatja a láthatás, bár próbál jóképet vágni hozzá a kisfiunk érdekében.28L
2010. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Az én lányom ugyan még csak másfél éves, fél éve élünk külön, de egy héten legalább háromszor négyszer találkoznak. Van, hogy elviszi ottalvósra hétvégén, vagy reggel jön érte, és estig marad vele a lány, van, hogy csak beugrik egy órára megcirógatni. A kislány odavan az apjáért, és apa is lelkesedik érte.
2010. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A lányom 3 körül volt, amikor szétmentünk az apjával. Volt olyan év, amikor max. 2szer jött. Nem sok mindent csináltak együtt. :( Volt olyan, hogy az apja idejött, és elaludt a fotelban, amikor a gyerek magyarázott neki. :( Mostanában már majdnem havi szinten látogatja. Hozzátenném, hogy 600km-re lakik.
2010. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
4 honapos volt a kisfiam amikor szetköltöztünk es 11 amikor kimondtak a valast, valasig 1 alkalommal latta, azota meg 2szer, tehat nagyjabol evente egyszer jön(akkor is azert mert felevente megyek birosagra hogy nem latogatja, persze olyankor dölnek a kifogasok, penz tavolsag, munka, szabadsag hiany, jah es a legjobb, hogy ellenseges vagyok). A gyerektartas a fizeteseböl tiltva van, mert azt sem fizetne. Nagy iveben tesz a kisfiunkra. Semmifele kapcsolata nincs a gyerekkel, söt meg sem ismerik egymast. Ugye ez egy kisgyerek reszeröl meg termeszetesnek mondhato, ha valakit evente egy alkalommal lat 4 orat, de hogy ne ismerje meg valaki a sajat fiat, az azert nagyon kemeny. :S
2010. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
eleinte hetente, most már ha valami érdeke fűződik h feljöjjön...
2010. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"felevente megyek birosagra hogy nem latogatja" - elfogadnak ilyen problémával keresetet???

Milyen jogcímre kell hivatkozni?

2010. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves uccso, olyan cimszoval fogadjak el, hogy gyermek lathatas modositasa. Es a birosagon bövebben kifejtem hogy mi a bajom, ugyanis azert en nem tudok perelni, hogy nem latogatja. Viszont a valaskor rögtön kerte a heti lathatast... :S es miutan 11 honapon keresztül felenk sem dugta a kepet, beadtam a modositast erre vedekezett mindenfele kisogassal, akkor volt 6 honapprobaidö havi egy szombati lathatassal, erre az elsö honapban jött egyszer ezert 5 honap utan megint jelentkeztem hogy hoppa ezt sem tartja be, akkor legyen 2 havi, de a biro adott m,egint 6 honap probaidöt neki, ott tartunk hogy 4 honap es 1szer volt.... :S

Külön azert nem lehet perelni, hogy nem latogatja, de az a durva, hogy ettöl nem vesziti el az apai jogait(a nem erdeklöädes latogatas miatt) annak ellenere sem, hogy van parom es ö szivesen örökbe is fogadna apjakent a csöppömet. Szoval ennyit az apai jogok vedelmeröl :S

2010. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm válaszod.

Nem elégített ki, ahogyan Téged sem a hiába való próbálkozásod eredménye.


Bíróságon sem köteles megjelenni, ilyen ügyben soha sem fogják elővezetni, hiába szerepel az idézésen ez a kemény karhatalmi fenyegetettség.

2010. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szivesen. Ha lehet ilyet mondani, mivel gondolomnalatok is vagy ismeröseknel hasonlo szitu van.... inkabb ne kellene ilyesmiröl kerdezni.

Amugy a kedves ex egyik targyalason sem jelent meg, csak amikor a birosag az elövezettetessel fenyegetözött... Ez ra minden esetben hatott.Eddig. Hogy most mi lesz passz. Talan igy az evek alatt sikerül elernem, hogy megvonjak a szülöi felügyeleti jogat. Bar en nem tiltanam el sosem a gyerektöl, de nem lenne jo ha teszem azt suli elött vagy mas stresszesebb idöszakban lepne elö a semmiböl, hogy " na csa en vagyok a fater, mizu?" Akkor mar ne zaklassa fel, vagy folyamatos legyen a kapcsolatuk, vagy semmilyen. Ezt ö döntötte el.(es sajnos igy)

2010. aug. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!