Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha elmegy buliznia párom nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegy buliznia párom nagy ritkán egyszer se visz magával, engem is ismernek a haverjai, havernői, mésem hívnak meg, normális ez?

Figyelt kérdés
Nekem ez egyáltalán nem tetszik. Ha én elmennék bulizni, biztosan vinném magammal a párom, vagy csak barátnőimmel mennék. De ő ugyebár nemcsak pasikkal lenne. Még az islehet, hogy a volt nője is ott lesz. Persze a párom azt mondja, hogy a többiekkel rúgná össze a port, ha emiatt nem menne. Miért nem mondhatja azt, hogy ez hogyan veszi ki magát?
2010. aug. 18. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

de nem értem, hogy te miért ne mehetnél vele?

különben meg fura nekem is, mivel én az előző párommal minden hétvégén mentünk a haverokkal szórakozni. hol az én társaságommal, hol az övével, de volt hogy együtt mindenki. a mostani páromnál is így van ez, csak épp ő nem mindig jön velem, ha hívom. de ha ő menne és engem nem hívna az fura lenne. jó, az más ha épp pasis este van. nálunk is szokott lenni csajos este, akkor csak mi csajok megyünk bulizni, beszélgetni, inni, stb. de ez ritkább. ülj le vele és beszélgessetek erről, hogy miért nem akarja, hogy menj, legalább néha mehetnétek közösen bulizni, vagy ilyenek. és különben meg ha ő megy és téged nem akar vinni, akkor menj te is a barátaiddal. és ne foglalkozz vele. mondd meg neki, hogy oké, hogy nem visz, akkor mész te mással külön bulizni. hátha észbe kap

2010. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem ez normális. A párommal egész nap nézhetjük egymás képét, de ha elmegyek berúgni mint egy állat, akkor azért megyek, hogy kikapcsolódjak, és ne azon kelljen gondolkodnom, hogy jajj, mit fog szólni a kedves nagyságos asszony.
2010. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
miért nem tőle kérdezed?:)
2010. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök normális. Én is ritkán megyek a párommal ha elmegy bulizni. Legyen a haverjaival, ökörködjenek, igyanak. Ha én ott lennék csak zavarnám, akkor ugyse inna és nem tudna szabadon mókázni a barátival. Annyira meg megbízok bnne hgy tudom nem csinálna semmit..Én is szeretek néha egyedül a barátokkal lenni.
2010. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális, nem kell bulizni vinni a párodat.
2010. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezőő az extől tart. Az miatt lehet én is gondolkodóba esnék s ha nem vele hát az én barátaimmal mennék bulizni.

LEhet olyan bulikat rendeznek ahova a pasikat/barátnőket nem hívják el hanem magukban vannak? Úgy érthető ha a párod se akar kilógni. Az is kérdés mennyire összeszokott a kör, mert van ahová nehéz bekerűlni.

2010. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi megyünk néha külön is, együtt is. De érted, hiába jóban van a haverjaimmal, az nem az ő társasága, hanem az enyém. És én is felszabadultabban érzem magam, ha egyedül vagyok. A másik, hogy nem akarom, hogy lássa, néha miket ökörködünk, meg mennyire taccsra tudjuk inni magunkat XD Persze utólag elmondom neki, de elmesélve más, mintha ott van, és végignézi.

F

2010. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi külön járunk, szinte nem is hívjuk egymást, így alakult. Én is ismerem a haverjait és azt is tudom, hogy nem érezném jól magam velük. Nem azért, mert hülyék, hanem azért, mert ők kollégák, összeszokott brigád, senki nem viszi a nőjét, mi a francot keresnék én ott?


Én meg a barátnőimmel ülök be ide-oda, néha jön egy-egy barátunk is, de mi se hozzuk a pasinkat, mi a francot csináljon ő ott?


Szerintem nincs ebben semmi.

2010. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Részben igazatok van, ha pasis buli van, menjen egyedül. Ha viszont vegyes a buli nem hiszem, hogy ti jól éreznétek magatokat, ha másnak ott lenne a barátja, nektek meg nem, mertnem vinnétek. Én nayon sza@ul érezném magam.
2010. aug. 18. 20:41
 10/11 anonim válasza:
Milyen fura szokások?Külön bulizni a szerelmedtől?Milyen szerelem az olyan?Harcolj hogy mehess_!Ha nem visz dobd!Ennyi!!!!!!!!!!
2010. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!