Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen anya az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen anya az ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval anyáék már 15 éve házasok voltak,de anya többször is megcsalta apát a legjobb barátjával,ezért elváltak.Most anyám és én együtt élünk avval a hapsival akivel anyám hosszú ideig csalta apát,de én naagyon utálom a pasast.Mindig b*szogat,sosem jó semmi amit csinálok,mindenért rámszól.Ha pedig azt mondom neki h hadjon békén ne parancsoljon rám mert neem az apám akkor pedig szobafogságot kapok..próbálom visszafogni magam csakis anyám miatt,aki mellesleg egy szemét mert tönkre vágja az életem,de én akkor is tekitettel vagyok rá nem úgy mint ő..Am apámhoz sem enged el,pedig őt nagyon szeretem,de épp ez a baja és csak havonta aludhatok nála pár napot...és szeretnék többet vele lenni de anyámmal reménytelen beszélni..

A ráadás pedig az h még aludni sem tudok.

Egész éjjel kur*n.a*k,és képtlenség tőlök pihenni.Nagyon idegesítő nem tudom mit tegyek h apát is lássam és hogy végre tudjak is egy pár órát aludni éjszaka...

17/L


2010. aug. 15. 16:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszöszönöm szépen aranyos vagy! (:

Sajnos az anyákat nem lehet megválogatni..

2010. aug. 17. 12:20
 12/15 anonim válasza:

Hú, de ismerős :(

Csak nekem apám is olyan volt, hogy sz..t a fejemre, mit érdekelte, mi van velem.

Igaz voltak nagyszüleim.

Aztán 19 évesen férjhez mentem, azóta is boldogok vagyunk 11 éve...

2010. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Szia!

Irány apudhoz,mert van mit bepótolnotok!Azt hiszem ő nem hibás azért mert így történtek a dolgok,biztos szeretett volna sokkal több időt együtt tölteni veled,most itt az idő tárt karokkal vár mert szeret!Én is bízom abban,hogy a lányom egyszer még odaköltözik hozzám és mi is bepótoljuk a sok-sok külön órát,napot,hónapot és évet!Legyetek boldogok!

2010. aug. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem is költözz! Mire anyud bírósághoz fordulhatna és történne valami addigra betöltöd a 18-at, mert a bíróságosdi lassan megy.
2010. aug. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
17 vagy légy önállóbb nem kötelező mindenre engedélyt kérni. Keres melót, szakkört.... és csak aludni járj haza, és vegyél egy fülldugot. Ha apukádnál akkarsz aludni oda mész és haza telefonálsz és megmondod az igazat, vagy azt mondod egy barátnődnél vagy.
2010. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!