Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen anya az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen anya az ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval anyáék már 15 éve házasok voltak,de anya többször is megcsalta apát a legjobb barátjával,ezért elváltak.Most anyám és én együtt élünk avval a hapsival akivel anyám hosszú ideig csalta apát,de én naagyon utálom a pasast.Mindig b*szogat,sosem jó semmi amit csinálok,mindenért rámszól.Ha pedig azt mondom neki h hadjon békén ne parancsoljon rám mert neem az apám akkor pedig szobafogságot kapok..próbálom visszafogni magam csakis anyám miatt,aki mellesleg egy szemét mert tönkre vágja az életem,de én akkor is tekitettel vagyok rá nem úgy mint ő..Am apámhoz sem enged el,pedig őt nagyon szeretem,de épp ez a baja és csak havonta aludhatok nála pár napot...és szeretnék többet vele lenni de anyámmal reménytelen beszélni..

A ráadás pedig az h még aludni sem tudok.

Egész éjjel kur*n.a*k,és képtlenség tőlök pihenni.Nagyon idegesítő nem tudom mit tegyek h apát is lássam és hogy végre tudjak is egy pár órát aludni éjszaka...

17/L


2010. aug. 15. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire utálod őket,akkro miért anyukáddal maradtál?

De ezen még most is lehet segíteni...költözz el apukádhoz,mamádhoz vagy valakihez akit szeretsz.Nem muszáj eltűrnöd ezt.Az meg, hogy anyukád ilyen...hogy inkább pasizik,az helyett,hogy veled beszélne,hát ez van.Ez a megoldás sajnálom.

2010. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

miért nem költözöl apukádhoz?szerintem már dönthetsz te hogy melyiknél akarsz élni!

akkor nyugtod lenne és anyád is rájönne hogy ki a fontosabb neki e gyereke vagy egy f.sz.

bocsi a kifejezésért.tényleg menj el apudhoz lakni.

van valami akadálya?

2010. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen,sajnos van akadálya..

A bíróságon azt ítélték meg,hogy anyámnál kell laknom,még anno 5 éve,azért mert megállapították hogy apámnak nincsen állandó keresete és nem is tudnánk meg élni belőle..ez még mindig így van,ezért kétlem hogy odaköltözhetnék hozzá ráadásul ha anyám sem nem eggyezik bele..nagyszüleim pedig sajnos már nincsenek az élők között..:(

2010. aug. 15. 17:01
 4/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Figyelj apukáddal kell megbeszélned,hogy ő megengedi e,vagy mit szólna hozzá...? Mert ha ő beleegyezik,akkor költözhetsz!!! A bíróság ezt ítélte,hogy anyukáddal lakj,de ha te elköltözöl,akkor elköltözöl.Ha anyukád a bírósághoz fordul, akkro neked csak annyi a dolgod,hogy megmondod,hogy hogy bántak veled,vagyis letojtak, és a párjával sem jössz ki.Ebben az esetben még az anyukád kapna megrovást.Vissza nem kényszeríthetnek hozzá ennyi idősen!!! Ha apukád tehát megengedi,és azt mondja ,hogy ellennétek az ő kevés pénzéből,akkor nyugodtan menj.És mi az hogy nem engedné anyukád??? Ha olyan szar a helyzet,akkro összecuccolsz és elmész szépen apukádhoz.Ha meg akar állítani,megmondod,hogy nem jössz ki a pasijával,nem tudod eltűrni amit csinálnak,nem akarsz így élni! De akár most is lemehetsz és elmondhatod neki a gondodat.

lehet,hogy észheztér és rájön,hogy a lánya fontsabb neki,mint egy pasi!

2010. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hááát..nem tudom remélem igazad van,és elköltözhetek..

Máár nagyon kivagyok tőlük,úgyhogy már épp ideje lenne..

Nem hiszem hogymár sokáig bírom velük..

Köszi a kommentet [:

2010. aug. 15. 19:47
 6/15 sorella válasza:
Én 17 évesen határoztam el, hogy elköltözöm anyukáméktól. 16 Évesen MÁR TE DÖNTHETED EL,HOGY HOL LAKSZ. Ha minden kötél szakad, fordulj édesapáddal együtt a bírósághoz. Vannak olyan klubbok (jobb szót nem tudok rá), ahol ingyenesen rendelnek ki melléd egy ügyvédet (mondjuk a tagság valahol 1000 ft) és ott viszont sajnos el kell mondanod miért döntöttél így. Mindent el kell mondanod, hidd el az anyukád is sok mident el fog mondani (szó szerint menni fog majd a szardobálás). Igazából ez nagyon bonyolult. Nálam azaz opció is felmerült, hogy elmegyek kollégiumba.
2010. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget mindenkinek!

A kollégium bennem is felmerült,hiszen a hétvégéket valahogy kibírnám,de az a baki hogy nem engedik a helyi lakóknak h kollégiuba költözzenek csak a vidékieknek hiszen nagyon pici az a kolesz :S

2010. aug. 15. 21:06
 8/15 anonim válasza:

Én is azt javasolnám, hogy beszélj apuddal, és ha engedi akkor költözz hozzá. Anyukádat egyáltalán nem érdekli, hogy te mit érzel. Én azt szűrtem le, h nem vagy fontos neki.


Az én szüleim is elvátak kiskoromban, és anyukámmal maradtam. Anya 8 évig "ellökte" magától a paikat akik kezdezni akartak vele, mert én voltam a szeme előtt, h még kicsi vagyok és nem tudnám feldolgozni, meg féltékeny lennék ,h "elveszik" tőlem az anyukámat. A válás után kb. 10-12 évvel férjhez ment és mindíg kikérte a véleményemet. A párjának nem engedte meg, h parancsolgasson nekem! Anya mondta neki, h ha úgy látja, h vmt nem jól csinálok, akkor neki szóljon és ne nekem. És anya elintézte velem. Szóval, mi az h téged az a férfi 17 évesen szobafogsára kényszerít??? Neki mi köze van hozzád??? Egy 17 éves lányt nem így szoktak nevelni. Mert az a 17 éves gyerek megérti, h mi az amit nem lát jónak a szülője. De annak a ffi-nak semmi köze nincs hozzád. Ebből is látszik, h anyukádat nem érdekled. Nem szabadna engednie, h beleszóljon a dolgaidba az a ffi. .

A másik pedig az, hogy miért nincsenek tekintettel rád? Miért kell végig hallgatnod, h ők éppen szexelnek? Ebben is elég hibás az édesanyád! Szerintem. Gondolom suliba jársz és szeretnéd kipihenni magad. Ezeket elszoktad mondani az apukádnak? Mert szerintem biztosan segítene neked és mindent megtenne érted, és h vele lehess. Szerintem is költözz oda apukádhoz, ha megoldható. Szerintem attól nem kell félni h anyukád a bírósághoz fordul, mert nem vagy fontos neki. Ha mégis bíróság lesz belőle, téged nem erőszakolhatnak anyudhoz.


Remélem segítetem vmt és hasznos volt! :)


22/L

2010. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! [:

Irigyellek h neked ilyen édesanyád van!

Anyámnak szoltam,hogy elszeretnék költözni apához,Ő azt mondta nem bánja,ha akarok akkor menjek.Azt mondta h még örül is neki így több pénze marad ha nem vagyok lábalol.

Ebből is látszik h mennyire nem érdekli hogy mi van velem és hogy hol vagyok..

Apának is mondtam hogy szeretnék menni hozzá és ő is beleeggyezett,és apa új felesége is nagyon örült annak hogy költözök hozzájuk.

Remélem minden rendben alakul!

Köszi a segítséget mindenkinek!

2010. aug. 16. 13:26
 10/15 anonim válasza:

Örülök, hogy jóra fordul az életed! És remélem jobb lesz Édesapádnál. Látod anyukádad nem is érdekli a dolog. Még örül is neki. De egyszer úgyis bánni fogja. Majd meglátod. Majd akkor amikor nem lesz neki az a férfi. De akkor már sírhat érted, mert eldobott.

Sok sikert az életben és kívánom, hogy boldog légy! :)

2010. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!