Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megelégeltem a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megelégeltem a feleségem uralkodni vágyását és kipakoltam a szekrények felét. Lehet-e ebből bajom?

Figyelt kérdés

Folyamatban van a válóperünk, de pokol amit ezalatt átélek. A feleségem másfél éve csal, lényegében egy pénzéhes ribanc, aki mindenkin uralkodni akar. Szerencsére a bíróság a kizárólagos gyermekelhelyezési kérelmét elutasította és a gyerekeket közös felügyelett mellett hagyta. A lakásban mindent tönkretesz, nem vigyáz semmire, mivel csak kisebb részben az övé, és tudja, hogy előbb utóbb mennie kell. Két hónapja kértem, hogy ne pakolja tele a lakást a saját holmijaival mindenütt, szeretném hogy az egyik fürdőszobát én használjam a másikat meg csak ő, illetve a hűtőben is egy pár polcot hagyjon meg csak nekem, de hiába. Lényegében fél éve nem lehet vele megbeszélni semmit, képtelen normális hangnemben beszélni. Tegnap megint ugráltatni akart, de én közöltem, hogy nem vagyok már a rabszolgája ezért ismét összevesztünk. Eközben ő meg is karmolt, melynek nyoma is maradt és a gyerekek is látták, hogy bántott. (Már nem először, korábban is megütött már a gyerekek szeme láttára.) A lényeg, hogy én megelégeltem a dolgot és a hűtőből két polcot kipakoltam a konyha közepére, illetve az egyik fürdőszobából a kacatjait kidobáltam az előszobába. Erre ő rendőrt hívott, amit én már nem vártam meg, inkább elmentem otthonról. A rendőrök állítólag lefényképezték a kacatjait a földön.

Kérdezném, hogy lehet-e ebből nekem valami bajom a rendőrség részéről.


2010. aug. 9. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szervusz! Én a helyedben otthon maradtam volna. A fotókat bővítettem volna a karmolások nyomaival. Ismerek ilyen típusú hölgyet, szót érteni vele nem lehet.
2010. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Szánalmas a "feleséged". Tipkus Rém Rendes Család

szaga van.

2010. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

érdekes, előbb emberkedsz, aztán meg betojsz, hogy a sünök elkapnak...?


előbb gondolkodni, aztán cselekedni.


ismerhetnéd annyira a volt feleségedet, hogy bizonyos helyzetekben mit lép...

2010. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

az égvilágon semmi bajod nem lehet ebből

őszinte részvétem, más már régen pofánverte volna

ha pedig legközelebb karmol vagy bánt, mond meg, hogy látleletet vetetsz és akkor megnézheti magát, ne hagyd magad. Sok ilyen szörny van, helyre kell rakni. Persze hogy őrjöng, mert nem úgy történik minden, ahogy eltervezte.

Kitartás!

2010. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Nagyon remélem hogy nem lesz.

Jól tetted, gratulálok.

Esetleg annyit lehetett volna szépíteni (így utólag, messziről mondva) hogy a tervedet írásba foglalod, átveteted vele, vagy postán (tértivevénnyel) kiküldöd neki vagy tanúk előtt kijelented, hogy mi a jogos elvárásod, szerinted mennyi az ő méltányolható élettere a lakásban.

2010. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Most jut eszembe, volt hasonló helyzetben egy kollégám (egyébként békés, galamblelkű, családszerető, gyermekeit egy idő után egyedül felnevelő férfi) aki a kedves ex-feleségét kénytelen volt néha törülközőbe csavart kézzel elgondolkodtatni (pl. hogy ne lopja már el a hűtőből a húst a gyerekei elől).

Nem könnyű.

2010. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz ebből semmi nem kiraboltad hanem a lakáson belül átpakoltad a cucait röhej már az is hogy kijött a rendőrség.
2010. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérj hivatalos lakásmegosztást a következő tárgyaláson. Egyébként ez volt a minimum, amit tettél, de nem kellett volna el menned otthonról. Nem hiszem, hogy érdemben foglalkoznának ezzel, mert végül is mit tettél? Nem loptál el semmit, nem követtél el bűncselekményt! Azért mert "rendetlenséget" csináltál, azért nem büntetnek. Legközelebb meg legyen eszed és csináltass látleletet! Ha a gyerekek előtt bánt akkor meg fel is jelenthetnéd, mivel ez kiskorú veszélyeztetése. Ha még nem volt gyerekelhelyezési per, még rá is faraghat, mert neked is ítélhetik őket. Egy agresszív anyának nem adnak gyereket.
2010. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!