Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyire jellemző az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző az, hogy egy volt kapcsolatban az ex tulajdonaként kezeli a másik embert?

Figyelt kérdés

Mennyire jellemző az, hogy egy volt kapcsolatban az ex tulajdonaként

kezeli a másik embert?

Nem riad vissza a rágalmazástól és egyéb orv dolgoktól sem, ha arról van szó, hogy a potenciálisan a másik ember ismerkedni tudjon, mert mindenkit el akar hajtani az adott nőtől, és minden szemétnek megpróbálja beállítani a másik embert.

Most ilyen esetben becsületsértésért legyen feljelentve? vagy mit tudnátok javasolni, hogy ennek az áldatlan állapotnak vége legyen?



2020. aug. 15. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a bűnözés "jellemző" lenne, akkor az emberek többsége börtönben ülne. Szerinted így van, vagy csak nem tudsz fogalmazni?
2020. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valóban nem tudtam úgy megfogalmazni a kérdésemet, ahogy szerettem volna, ezt jól látod, mert az illető itt van az oldalon, de szerintem már oly mértékben elborult az elméje, és olyan messzire ment, hogy egyrészt azt szavakkal nem lehet jellemezni, másrészt mit érsz egy ilyen embernél feljelentéssel? meddig lehet visszatartó erő az ilyennek? és ráadásul neki van másik kapcsolata, és az mellett teszi ezt.


Van valami ötleted, hogy lehet ezt kezelni?

2020. aug. 15. 09:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jó nő vagy találsz férfit.Nem számít mit mond ex vagy bárki 😵😵
2020. aug. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!