Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennèl ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennèl ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Zátonyra futott házasság...... a felesegem 2 éve megváltozott, semmi beszélgetés, semmi szex, semmi házimunka, csak a sminkelés öltözködés... barátnőkkel eltűnés... ami aztán kiderült néhány hónapja hogy nem is barátnőzés volt. Szeretője van

Ahogy ez kiderült, bennem megfogalmazódott a válás gondolata. 2 évig agyaltam, magamat okoltam, mert azt hittem velem van baja..... mindent megadtam neki, de nem volt elég... Nekem most lett elég..!


3 éves a kisfiunk és menne majd oviba... a feleségem pedig zsarol vele és azt mondta hogy ha elválunk nem fogjuk tudni megoldani egyedül a gyermekfelügyeletet.... Meg hogy mikor ki hordja oviba.... Hát szép.


Vele kéne maradnom a gyerek miatt, de már hetek óta inkább a kanapén alszom, mert rá sem bírok nézni. Tudtam hogy önző nagyon, mindig is az volt.. egocentrikus...

Olyan szinten fel tud idegesíteni, hogy a vérnyomásom kiugrik és rosszul leszek....

Mit tegyek?


2020. jún. 9. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

2 évig azon gondolkodtál elválj-e? !

Meg a "feleséged" a gyerekkel zsarol?!

Dobd már ki ezt a nőt a francba.

Több ezer sőt millió ember meg tudta oldani eddig is a közös felügyeletet.

Minek vagy egy ilyen kapcsolatban!?

VÁLJ EL !!!!!

2020. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem kéne. Van házassági szerződésetek?


Ez szegény gyereknek se jó.

Inkább válj el és kérd a teljes felügyeleti jogot.

Keress fel egy ügyvédet, ő ezt jobban tudja.

2020. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek miatt véletlenül se maradjatok együtt. Azonnal lépj ki ebből a kapcsolatból. Nincs már neki semmi jövője. Aztán a többit oldja meg egyedül.
2020. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval azt várja, hogy viseld el, hogy egy házban élj vele, aki megcsal. Mert neki úgy kényelmesebb és stabilabb az anyagi háttere. Még a fyerekkel is zsarol. Részéről mindezt teljes lelkiismeret furdalás nélkül...


Véletlenül se kedvezz neki a magad és a gyerek kárára, mivel a gyereknek sem jó ha ezt látja példaként.

2020. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell közösködni.

Elválhatsz. Ne kend a gyerekre, mert egy ovis sem h..lye, látja a gyerek is, hogy a kanapén alszol... ennél az is jobb családi minta, ha korrekten elváltok, de szülőtársak maradtok.


- vagy kéred a felügyeleti jogot (anya fizet gyerektartást és megy a làthatásra)- eseteben jórészt egyedül oldod meg

- vagy osztottan kéritek (ilyen puskaporos stílusban nem nagyon fog menni, ne áltasd magad)

- vagy nála marad, neked lesz gyerektartás fizetés és megállapodott idôben láthatás.


Ha ennyire leírta magát anyaként, emberként, neked is van jogod és lehetőséged nevelni egy ovist. Már nem picike, kérdés, te mit akarsz, valójában a gyerek ellátása-e a fő gondod (ha igen, akkor örömmel neveld egyedül, csak tudd: nem könnyű).


A válás a megcsaló nejedtől és a gyereked nevelése nem ugyanaz!


Üdv; elvált, gyerekét nevelő nő

2020. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Válj el. Mindenkinek jobb lesz. Egy elvált negyvenes apuka. Előző házasságból a gyermek 2 éves volt váláskor. Ma már 16 éves. Mindig jön hozzám. 14 éves koráig én mentem érte. Jó a kapcsolat.
2020. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig válni kéne.😔
2020. júl. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!