Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Emiatt megváltoztathatják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt megváltoztathatják a döntést?

Figyelt kérdés
Első fokon gyermek elhelyezési pert nyertem. A férjem fellebbezett. A válásom több mint 2 évig tartott, szinte az összes procedúrát végigjártuk. A válásom alatt kialakult egy nagyon harmonikus kapcsolatom. Az új pár elfogadott gyerekestül, már a jövőt tervezzük. Szeretnénk összeköltözni, ezzel együtt új életet kezdeni a gyermekeimmel. Ma valakinek eljárt a szája az "ismerőseim" közül és elmondta a férjemnek. Azért titkolóztunk eddig mert a férjem egy lelkileg érzékeny, féltékeny és ebből kifolyólag egy nagyon agresszív ember. Válásunk alatt is többször megvert, csak nem tudtam bizonyítani. Szóval a fülébe jutott a dolog és bejött a munkahelyemre fenyegetőzni. Azt mondta, hogy mondjam meg a barátomnak hogy szét lesz b.... a szája. Meg ehhez hasonlók. Nagyon félek, mi lesz ha hazamegyek. Szegény gyerekek most vele vannak, mert még egy fedél alatt élünk. Gondolom most őket gyötri, hogy mit tudhatnak. Nem a terrortól félek, hanem inkább attól, hogy másodfokon elveszik a gyerekeim, megváltoztathatják a döntést. Szerintetek lehetséges?
2010. júl. 29. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán ertelek,miert változtatnák meg miert vennék el a gyerekeket??:O:S
2010. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért, mert esetleg ezt egy új körülménynek fognák fel.
2010. júl. 29. 11:13
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják elvenni a gyerekeidet, az nem befolyásoló tényező, hogy neked közben új kapcsolatod lett.
2010. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kérdés arra vonatkozik hogy azért mert neked új párod van a bíróság másképp döntene a gyermekelhelyezésről 2. fokon? Mert ha ez a kérdés, akkor a válasz egyértelműen NEM. A bíróság ilyet nem mérlegel.
2010. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen a kérdés erre vonatkozik, mert végül is az ítélet még nem jogerős a másod fok miatt. Ezért nem vagyok nyugodt. Az új kapcsolat valóban a válás alatt alakult ki, de én végig tagadtam, ha erre rákérdezett valaki.
2010. júl. 29. 11:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg! Abszolút lényegtelen! Sőt valamilyen szinten még előny is, hiszen a gyermek fejlődése szempontjából lényeges hogy legyen a gyerek előtt egy apakép, és ha az igazi apja agresszív akkor szüksége is van egy normális apára. Teljesen biztos lehetsz benne hogy nálad marad a gyerek, az apához amúgy is csak különleges esetekben kerül...
2010. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A bíróság mindig az anyának ítéli a gyereket,akkor is ha az szeretőt tart,szórja a pénzt stb. Csak akkor kaphatja meg az apa,ha az anya full alkoholista.

Nem kell tartanod a bíróságtól.

2010. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugi...menj csak nyugodtan haza. De szerintem valahogy légy bebiztosítva...úgy értem vedd fel amit mond a telefonoddal...utána esetleg fel tudod használni a bíróságon...bizonyítva, hogy milyen agresszív. vagy attól félsz, hogy ha hazamész akkor megint megüt? Nem azt mondom, hogy provokáld ki, de ha végül is megüt...menj doktorhoz látleletet kérni. Ezek után tuti nem veszik el a gyerekeket.
2010. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a párod nem egy agresszív, veszélyes ember, és normális körülmények közt él (ill. fogtok élni), akkor semmi gond nem lehet. Jó tanács: ügyvéddel mindenképpen konzultálj az ügyben! Lehet, hogy a bíróságon azt kell majd mondanod, hogy az eddigi közös lakásotokat, ahol a gyerekek éltek, NEM AKAROD ELHAGYNI! Ugyanis azt is mérlegeli a bíróság a gyerekelhelyezésnél, hogy jár-e a gyerekek számára lakókörnyezet változással a döntés, hogy minél kisebb megpróbáltatásnak legyenek kitéve! arra is vigyázz nagyon az új pároddal, hogy ne tudják rábizonyítani, hogy kiszámíthatatlan, veszélyes ember. El tudom képzelni, hogy az exed erre fog játszani különböző eszközökkel. Esetleg hergeli, beléköt, keresztbe tesz, aminek hatására a legtürelmesebb embert is ki lehet hozni a sodrából, aztán olyat tesz, amiből hátrány is származhat. Szóval a párodat is készítsd fel erre...
2010. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, igen... egyik előttem szólóhoz csatlakozva: Hangfelvételek, esetleg videofelvételek legyenek annak bizonyítására, hogy az exed agresszív, esetleg a gyermek előtt kiabál... remélem nem üt meg, de ha neadj'Isten mégis, arra is legyen bizonyíték. Nem irigyellek, hogy még mindig egy fedél alatt kell élnetek! Kitartást Neked!
2010. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!