Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tökéletes a szeretővel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes a szeretővel a viszony, de nem válik a gyerek miatt, pedig a felesége évek óta kicsinálja idegileg?

Figyelt kérdés

Nem akar hétvégi apuka lenni.

Ez miért van?

(NEM vagyok szereplője a történetnek!)


2020. ápr. 14. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem vagy szereplője, akkor semmit sem tudsz a dolgokról és a valóságról. Szerintem jobb lenne, ha a saját dolgaiddal törődnél.
2020. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Azt a dumát, hogy a gyerek miatt nem válik csak a szeretőnek tolja.

Nem akar elválni csak kell egy kifogás amit a szerető bekjál és nyugodtan tovább használhatja őt.

2020. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Ismerős ez a nem akarok hétvégi apuka lenni sóder.

Az én szeretőm is ezt hazudta mindig a képembe

;)

2020. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

A szeretőknek beadott történet:

"A feleség egy házisárkány, és szex sincs ezer éve és a gyerek miatt nem válik"

A helyzet az, hogy esze ágában sincs válni és otthagyni a feleségét. A feleség már bevált, és egy új nő mellett nem biztos, hogy lenne lehetősége csajozni. Arról meg nem akar lemondani.

2020. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Bírom, amikor gyerektelenek meg akarják ítélni, hogy kizárt dolog, hogy valaki a gyereke miatt nem válik. Mintha a gyerek egy kis semmiség volna.

Megsúgom, hogy nincs ennél erősebb kötelék a földön.


Én ha szerető volnék, soha nem várnám el, hogy miattam elhagyja a gyerekeit és megérteném, ha emiatt nem válna. Nekem is van gyerekem, tudom miről beszélek.

2020. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5.

Nekem is van gyerekem, de hidd el, ha egy psi menni akar, akkor megy.

2020. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Hidd el, hogy rengeteg pasi nem válik el soha vagy csak amikor a gyerekek nagyok, akkor se ha szerelmes. Itt is leveleztem olyannal, aki inkább munkahelyet váltott, hogy megszabaduljon a szerelmétől, de a gyerekeit nem hagyta cserben. A feleségébe soha nem volt szerelmes. Személyesen is ismerek olyat, akinek 10 évig volt egy szerelme, de nem vált el, mert a gyerekeket annyira megviselte volna. Nem ők a városi pletykalánc főszereplői, de hidd el, sokkal többen vannak, mint akik elhajítják a gyerekeiket egy nőért. Természetesen vannak az örök háremtartók, de egy normális férfi, aki szereti a gyerekét, nem fog hanyatt-homlok kilépni a házasságából. A férfiak válás esetén 90% eséllyel elveszítik a gyereküket. Az a hétvégente 2 nap vagy annyi se, az már nem ugyanaz. Ha férfi lennék, emiatt én se válnék el semmilyen nagy szerelemért. Azok a pasik, akik lelépnek a gyerekük mellől, nem a NAGY SZERELEM miatt teszik, ez óriási tévedés. Azok a férfiak képtelenek felnőni az apaszerepre és inkább elmenekülnek előle. Ehhez persze jól jön egy új nő is, de hogy az lenne életük szerelme...hahahaha...
2020. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyannyira tökéletes,hogy csak szerető
2020. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb a legősibb szerető tartó duma: "már nincs közöttünk semmi, az asszony megkínoz, kicsinál, de a gyerekek miatt nem tudok válni"



Ami érdekes, hogy sok száz éve tolják a szeretőt tartó férfiak, de mindig akad egy naív csaj, aki újra és újra beveszi :)

2020. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"pedig a felesége évek óta kicsinálja idegileg?" =>

Állítja a pasas. Aztán a fele se igaz...

2020. ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!