Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mért van ez hogy ilyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez hogy ilyen az anyukám?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy az anyukámmal mindig összeveszek... ilyen kis hülyeségeken , de engem nagyon zavar hogy mindig minden este összeveszünk. Mivel 15 éves vagyok ezért sokan mondják h azért mert "lázadó"korszakba vagyok. biztos ebbe is van valami , de anyám mostanába nagyon megbololndult.... mindenért belémköt , hogy mértnem megyek dolgozni meg ilyen dolgok. Apával régóta nincsenek együtt , külön élnek és vele is mindig veszekszik és ha ideges rajtam tölti le.. mindig ordibál velem.. egy ideje felmerült az hogy apához költözök , ottis voltam pár napig , de nagyon hiányzott a szobám meg anya is. és most 1 napja itthon vagyok és azthittem más lesz , de megint összevesztünk... nem enged el sehova .... meg semmi. szerintetek mit kéne csinálnom? 15/l
2010. júl. 26. 22:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

Szegénykém...Én teljesen megértelek,mert az én anyám is pont ugyan ilyen. Én már lassan 20 vagyok engem már nem cseszeget,de az öcsém veled egy idős,vele is pont ugyan ezt csinálja... Egyébként hány éves anyukád? Mert 40-en felül már jön a változókor(klimax),ilyenkor 1-2 évre megbolondulnak...hiába próbálsz a kedvére tenni,semmi se jó,mindenbe beleköt, hisztizik,sokszor ok nélkül.

Viszont azt azért tartsd szemelőtt,hogy édesanyád biztos,hogy nagyon szeret téged,és aggódik miattad,azért nem enged el.Próbáld meg vele megbeszélni a dolgokat,én is csak ezt tudom ajánlani.SWok sikerer! :)

2010. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

22.52 vagyok.

A 16 éves korig tanköteles azt jelenti, hogy az általános iskolát kötelező kijárnia. Nem büntetik a szülőt, ha azt kijárta és nem tanul tovább. De én is remélem, hogy iskolába jár, mert ez szerintem is fontos. Csak felmerült bennem - találkoztam már ilyennel - hogy szidjuk szegény szülőt, és közben a gyerek se nem tanul, se nem dolgozik, csak éli a világát.

2010. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
és ha leírnád neki levélben, hogy nagyon szereted és rossz neked, hogy sokat idegeskedik? írd le neki, hogy szívesen elmennél diákmunkára, ha tudnád, hogy ezzel segíted őt, csak segítsen neked munkát szerezni. írd le, hogy mikor apudnál voltál hiányzott neked.
2010. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Anyukádnak van munkája? Vagy bizonytalan a helyzete és azért olyan ideges? Ami mondjuk mostanában elég általános, sajnos...
2010. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

jaj köszi a sok segítséget :)

anyukámnak van munkája és nem is bizonytalan , ink az 50 felé hajlik és az is felmerült bennem h fél az öregedéstől. mert allergiás a korára. Én perszehogy járok suliba lassan 16 vagyok és még 4 évem van a gimiböl :D ( nem buktam )

a tanulmányi átlagom is jó , a város egyik legjobb sulijába járok , és mellette 9 éve zenélek , mindennap próbám van szóval nehéz lenne a munka. de azért elvállalnám. az is felmerült bennem hogy aza baja ,hogy van egy bnőm akinek az anyujával legjobb barátnők. és ez az én bnőm mindig mos , takarít, vasal , stréber, mindent megcsinál, mert imádja ezeket a dolgokat. és azt várja hogy olyan legyek. de ilyet ne várjon el mert 15 évesen nem ez a normális. de az lenne a legjobb télleg ha megbeszélném vele ,vagyishogy majd segítek itthon , meg stréber leszek, meg mosolygok mindent.. eccer csak rájön h nekem se jó h mindig veszekszünk.

2010. júl. 27. 17:06
 16/16 A kérdező kommentje:
mosolygok mindig*
2010. júl. 27. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!