Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mért van ez hogy ilyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez hogy ilyen az anyukám?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy az anyukámmal mindig összeveszek... ilyen kis hülyeségeken , de engem nagyon zavar hogy mindig minden este összeveszünk. Mivel 15 éves vagyok ezért sokan mondják h azért mert "lázadó"korszakba vagyok. biztos ebbe is van valami , de anyám mostanába nagyon megbololndult.... mindenért belémköt , hogy mértnem megyek dolgozni meg ilyen dolgok. Apával régóta nincsenek együtt , külön élnek és vele is mindig veszekszik és ha ideges rajtam tölti le.. mindig ordibál velem.. egy ideje felmerült az hogy apához költözök , ottis voltam pár napig , de nagyon hiányzott a szobám meg anya is. és most 1 napja itthon vagyok és azthittem más lesz , de megint összevesztünk... nem enged el sehova .... meg semmi. szerintetek mit kéne csinálnom? 15/l
2010. júl. 26. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem kérdezd meg édesanyád, hogy miért ilyen ideges mostanában. Látod rajta, hogy feszült, és nem szeretnéd, hogy rossz legyen neki. Meg hát az se jó, ha rajtad vezeti le. Mondd meg neki, hogy mondja el őszintén, és próbálsz segíteni. Meg hogy szereted. Ilyenkor ezek a legjobbak, nem a lázadás (most nem a "lázadó korra" utaltam, hanem a dacra.)
2010. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Mindig mosolyogj, akkor is, ha kiabál Veled. Kedvesen kérdezd meg, hogy bántja-e valami, vagy rossz napja volt-e. Segíts sokat otthon. A lényeg: lássa, hogy Te nem vagy rossz, azért, mert kamasz vagy.
2010. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
50%
Ó, nagyon sajnálom, hogy most ezen mész át. Valóban lehet az, hogy épp a pubertás korban vagy, és ezért nehezen értitek meg egymást. Viszont minden emberi kapcsolat problémáinak megoldása a BESZÉLGETÉS. A kérdésed neki kell feltenned. Szerintem ügyelj arra, hogy épp akkor, amikor meg akarod vele ezt beszélni, ne legyen fáradt, ingerült, hanem jó kedve legyen. A "felnőttek" sokszor szoronganak az anyagi biztonság, a "mókuskerék" miatt, ez kihat az egész napjukra, valamint a további emberi kapcsolataikra is. Biztos ez is zavarja anyukádat és ezért mondja, hogy menj dolgozni. Persze nem hiszem, hogy komolyan gondolja. Igaz, ha van kedved, nyári munkára elmehetsz: ekkor pénzt és tapasztalatot, barátokat szerezhetsz. Hidd el, lehet, hogy buli lenne, és anyukád is örülne, hogy milyen talpraesett vagy. :) Remélem segítettem. Ne feledd: b-e-sz-é-l-g-e-t-é-s!!! :)
2010. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

Tudom hogy ezerszer hallottad és nem ezt a választ várod, de tini vagy... Nincs ember aki ebben a korban ne balhézna össze a szülőkkel! Ha különélnek, akkor főleg azzal akivel együtt éltek... És tudom hogy ezt is nehéz elhinni és elfogadni de anyukád nem gonosz, nem rosszindulatú, csak ezzel a korszakkal egyszerűen nem tud mit kezdeni.. Én pontosan ugyanezt éltem át, ahogy a lányok 99 százaléka:) néhány év múlva túllesztek rajt, mi ma már röhögünk rajt h mindketten milyen hülyék voltunk!:)

24/L

2010. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

aza baj , hogy vele nem lehet semmitse megbeszélni...

mondtam neki h beszéljék meg apával mert miatta ideges szinte mindig. és elkezd ordítani h elege van mindenből meg ilyenek... és meg se próbálja megbeszélni se apával , se velem .. azt hiszi csak neki lehet igaza mindenben senki másnak , még csak bele se gondol sokszor a helyzetekbe

2010. júl. 26. 22:15
 6/16 A kérdező kommentje:
iggen értemén h milyen korba vagyok... már eléggé várom hogy vége legyen:D mert nagyon unom... csak pl amit mondtatok h kérdezzem meg mi baja van , akk elkezd ordítani hogy szerintem mi lenne nem csinálok semmit, nincs pénze. ja meg az hogy menjek dolgozni . benne lennék teljesen , csak amikor ezt felhoztam neki köröhögött.. és azt vártam kicsit segít szerezni vmi munkát de tökre lesz*rta és most meg pattog h mért nincs munkám.. meg az hogy segítsek itthon.. abba is beleköt hogyha takarítok .. talál benne hibát hogy mit csinálok rosszul
2010. júl. 26. 22:20
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem jobb helyed lenne apudnál. Milyen a kapcsolatod vele, lenne ideje törődni veled?
2010. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

kezdeném azzal h. 15/f!

Velem is volt iylen és rámordított valami miatt megpróbáltam vele szépen beszélni de ha akkor is ordított akkor én is ordítottam és anyám oylannal is fenyegetőzött h. öngyilkos lesz meg stb. meg mindig azt osztja h. akkor költözz apádhoz meg stb. és volt olyan is h. bezárta a szobáját és én meg féltem h. valamit csinál magával és hát ott áltam az ajtajánál neki mentem párszor már kezdett szét esni az ajtó és akkor jön ki hát én rendes megijedtem aztán mondom neki h. haélod rendes megijedtem kicsit nevetve modntam neki és akkor már ő is nevetet és nem lett semmi komoly szal szerintem stresszes anyukád nagyon és ezt nem nagyon tudod megoldani.. vagy menj a viták elöl vagy maradj benne de akkor úgy csináld hogy te jöjjél ki gyöztesen. remélem valami hasznosat is írtam.. sok sikert

2010. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kétszer is irod, hogy azt mondja menj el dolgozni. Nem jársz iskolába?
2010. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

22.52: biztosan jár iskolába, ugyanis tanköteles. anyukát büntetnék meg, ha nem járna.

Szerintem: a szülők elváltak, anyuka - aki addig gondot viselt a gyermekre- sérült lett. nem bírja feldogozni apuka távozását. minden gondolata a bosszú, próbálja apuka ellen hangolni a kislányt. ha nem megy, a gyerek ellen fordul. próbálja ráhárítani a kudarcát.

Szegénykém, szerintem is költözz vissza apádhoz!

2010. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!