Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagyon értéktelen ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon értéktelen ember hogy találhat magának társat?

Figyelt kérdés
Nem volt néhány hónapnál hosszabb kapcsolatom, pedig már elmúltam 27 éves. Az értékes emberek ilyen korra már rég elkeltek, és velük együtt is marad hosszú időre az akivel járnak.
2019. júl. 19. 15:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzátenném azt is hogy nekem egy férfi se adja meg azt a szeretet törődést, amit bezzeg korábban az exüknek megadtak.
2019. júl. 19. 15:41
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Véletlenül nem mondogatod túl sokat, az aktuális barátodnak, hogy "bezzeg az exed"...?
2019. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit depressziósnak tűnsz... Előbb azt kéne helyrerakni mielőtt ismerkedsz
2019. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól értékes egy ember, hogy 27 éves korára már hosszútávú kapcsolata, vagy házassága van.

Kislány, az értékesség belső érték, mivel te ennek még hiányában vagy, ezt jó lenne fejlesztened önismeret, pszichológia, önfejlesztés módján.

Találd meg, hogy mi a hiba benned és javítsd ki.

2019. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, de magamban gondoltam. Vele minden akadály nélkül összetudott jönni, míg velem meg csak úgy hogy várhattam mikor szakít a barátnőjével, mert nekem csak mellette írogatott valamikor. Én meg csak nézhettem hogy ő kapja tőle a virágot, a figyelmet, a törődést, ő volt ott a családi eseményeken, nekem meg csak irogálni tudott.
2019. júl. 19. 16:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért áldoztál rá időt meg energiát? Te elégedsz meg ezzel a bánásmóddal. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a te hibád, mert mindannyian másból építkezünk, de inkább tanuld meg szeretni és tisztelni saját magad, mielőtt mástól is ezt várod.
2019. júl. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-essel egyet értek.


Nagyon sok értékes ember van aki még 40 évesen is van , hogy egyedül van. Nem mindenkinek jön össze könnyen.

2019. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ameddig onbizalmad a beka sgge alatt van es magadat ennyire becsulod, miert gondolod h mas tobbre fog tartani?

Kezdj el sportolni, szeresd meg a tested, legy buszke ra, lesz hapsid.

2019. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!