Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fèrfiaknàl az alàbbiak közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiaknàl az alàbbiak közül melyik kizàró pàrkapcsolatnàl 25 N?

Figyelt kérdés

1. nincsennek baràtai

2. önbizalomhiàny

3. nem bulizik,fesztivàl és hàzibuli se

4. nem iszik alkoholt

5. sok egyedüllètre van szüksège

6. pajzsmirigy betegsèg

7. hegek, aknè arcon-testen

8. milf de normàl testalkat

9. csalàdjàval nem tartja a kapcsolatot

10. nem szeretne a fèrfi csalàdjàval sokat talàlkozni

11. kevès tapasztalat pàrkapcsolatban

12. sok sorozatot néz

13. szèles hàt ès derèk

14. nem követi a divatot

15. nem volt jó tanuló

16. nem tud sokmindenröl beszèlgetni


2019. júl. 18. 11:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

5, 9, 10, 12, 15, 16

31F

2019. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi off : Többiek! Akik a 6. pontot beírták, azt miért? Én alulműködéses vagyok, de senki nem is tudná, hiszen látszólag nincs tünetem (meg amúgy sincs semmi) rendesen szedem a gyógyszert. Nem értem.
2019. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%

#12: engem nem zavar ez, amíg nem csökken a libidód, mert pajzsmirigyesek közt gyakori az sajnos. Szóval, ha dugsz velem naponta többször is, akkor semmi baj ezzel.

#11 voltam.

2019. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

1. Ha nincsennek barátai annak oka van,senki se szereti. Még a legidiótább embernek is van legalább 1 barátja meg pár ismerőse

2. Nem fogom állandóan az önbizalom hiányos picsogást hallgatni,meg a nem vagyok elég jó/szép meg senkinek se kellek etc

3. Van akinek ez nem pálya,tök normális főleg 4 évesen.

4. Ez is normális

5. Ha sokat akar egyedül lenni akkor legyen,amúgysincsennek barátai akkor kivel lenne?

6. Nem ismerem ezt a betegséget,meg betegnek lenni amúgy sem szégyen.

7. Testen nem zavarna,arcon annál inkább.

8. Keressen akkor korban magához való férfi

9. Azok se szeretik?

10. Ezek után a férfi családja meg biztos nem szeretné

11.Gyereket csinálni és párkapcsolatban lenni minden hülye tud.

12. Mit nézzen az Anikó showt?

13. Jóvanazúgy

14. Azt vegye fel ami jól áll neki,és nem a nagyitól örökölte.

15. Kitérdekel?

16. Na hát akkor ezért nincsennek barátai!

2019. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Lássuk mindet


1. - Ez még be is jön

2. - Nekem is az van, szóval jöhet

3. - Ez is nagyon bejön

4. - Ez még inkább

5. - Nekem is, szóval nem vesznénk össze

6. - ??? Ha elnézi, hogy nekem meg lúdtalpam van, és koordinációs problémáim

7. - Attól függ mennyire látszik és pontosan milyen, hogyan viseli és milyen stílusa van hozzá

8. - ??? Ezt nem igazán értem, de "oké"

9. - NAGYON JÓ! Semmi kedvem egy engem gyűlülő após-anyós-sógor(nő) kombóhoz, akik szemében úgyis csak hulladék lehetek

10. - Helyes, nem is várom el. Neki meg úgyis jó az egyedüllét, kibírja azt a havi max 3 alkalmat amikor meglátogatom őket.

11. - Nekem is, szóval jöhet

12. - Az attól függ. Ha jókat néz (Big Bang Theory, Once Upon a Time stb.) akkor együtt is nézhetjük, ha Barátok közt (mármint komolyan véve, nem kiröhögve), Éjjel-nappal bp meg Luszeszítá, akkor nézze csak egyedül, nekem ne kelljen.

13. - Thick? Nyamiiiiiii

14. - Helyes, én sem. Ha nem lennének szabályok talán még cilinderem is lenne

15. - Én se, a hármas szint is okés.

16. - Na ez viszont baj! Miről beszélgetnénk? Én szeretek elmélyülni a beszélgetésekben.


Szóval a 16 a legrosszabb a listádról.

2019. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

1. mert barátok nélkül belülről eszi magát, ez kihatna rám és nehéz felépíteni egy ilyen embert. Ha meg felépítem, továbbáll.

2. ha súlyos a hiány, az első pont miatt

3. nekem fontos a buli sajnos, heti egy kell

5.

9. talán, tudni kéne miért

12. ha a közös időnket nem korlátozza miatta, akkor nem számít

14. ha nem ad magára, az kizáró

16. itt is az ok a lényeg

2019. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem csak ezek a bajok:


6: A pazsmirigy probléma miatt nagyon hízhat. A volt baránőmnek is volt és emiatt illetve a PCOS miatt is részben szakítottam vele. (az se biztos hogy lehetett volna így gyerekünk)


7. Attól milyen szinten...


Az összes többi az olyan oké dolog. Nekem csak az a lényeg egy nőnél röviden hogy nagyjábál elfogadható legyen az arca illetve az alakja (ne legyen kövér) meg alkalmas legyen biológiailag illetve mentálisan is a családalapításra. A többi dolgot hogy hiszits meg sorozatfüggő stb stb stb bla bla bla azokat tolerálom.

2019. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Nekem is alulműködéses a pajzsmirigyem, de időben észrevettük, orvosi kontroll alatt vagyok, megkaptam a megfelelő kezelést, egy éve szültem és 58 kiló vagyok, 168 cm. A hízás nem feltétlenül okozat, de tök jó kibúvó a kövér nőknek, hogy de hát "pajzsmirigy beteg vagyok "... Én hirtelen híztam öt kilót, minden előzmény nélkül, pedig nem zabáltam, és fáradékonyság jellemzett, egyből mentem orvoshoz. Nem vártam meg, míg felhíztam 100 kilóra :D az nem egyik napról a másikra terem oda!
2019. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nagyon gondolkodnom kell, de ezen tételek nem olyan eget rengetően problémásak számomra, így nem gond egyik sem.
2019. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem kizáróak:

16, és ha a 14 nagyon extrém.

2019. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!