Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet soha nem lesz úgy párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet soha nem lesz úgy párom hogy eléggé csúnyának tartanak, csak neten ismerkedek és elvárom hogy a nő kezdeményezzen és udvaroljon nekem?

Figyelt kérdés
2019. júl. 17. 21:50
 1/9 A kérdező kommentje:
37 éves vagyok de ezekből a feminin évekből nem akarok leadni
2019. júl. 17. 21:51
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik a kedvenc virágod? A nebántsvirág? :)
2019. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti sikered lesz,főleg ha nem tudsz megszólalni sem,és még neked bókoljanak,szerintem ezek utàn szàmtalan dugási ajànlatod is lesz..
2019. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Most lehet gúnyolodsz rajtam de volt hogy randin a nő hozta nekem virágot És igen nagyon jól esett
2019. júl. 17. 21:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te én nem akarlak megbántani de katasztrófa lehetsz így ismerkedès terén,majd a polgármesteri hivatalnàl a jenőnél utalnak neked nőt!!
2019. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tégy úgy, ahogy jónak látod.

Várd, hogy kezdeményezzenek - ha lesz ilyen.

2019. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fuu hányok az ilyen "férfiaktól"
2019. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Az őrültség nem más, mint ugyanazt tenni újra és újra, és várni, hogy az eredmény más legyen." (A. Einstein)


Eddig bejött? Hány barátnőd volt? Hány volt tartós?

2019. júl. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: viszont ha neki ez tetszik, őrültség feladni is. Pl. hülyeség lenne kapcsolatot kezdeni egy trolibusszal, csak mert a busz nem utasít vissza. Na, érted.....
2019. júl. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!