Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, tudnátok olyan lányhoz vonzódni, akinek nem tökéletesen szimmetrikus az arca?

Figyelt kérdés

Gondolok ezalatt görbe, vagy ferde orra, ajkak szabálytalansága, stb.


Mi az ami nagyon zavarna titeket?


2019. júl. 14. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos mértékű aszimmetria kimondottan vonzó lehet, de ehhez mindig látni kell az illetőt.
2019. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ, mennyire. Van ami fel se tűnik, van ami még szépségének-különösségének forrása is lehet - és sajnos tényleg van az ami elsőre is "Yikes!" kategória és Piacasso agyából pattant ki.


Mindkét nemre igaz ez, persze.

2019. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Erre én is kíváncsi vagyok. Görbe ÉS ferde az orrom, ferde a szám helyzete és nem egyformák a szemeim (nem színre gondolok).
2019. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#3


Lehetne rosszabb is. Nekem ugyan szimmetrikus, de mellé bazi nagy orr, csíkszemek és ráncos homlok jár amit senki nem fog eltűrni. Mondjuk én megértem, de attól még szar.

2019. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
4: Egy férfin nézhet ki jól a nagy orr, láttam nem egy ilyen esetet. Ráncai lesznek mindenkinek...
2019. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodhatsz, az emberek arca nem szimmetrikus. Senki sem fogja így nézni a fejed.
2019. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hosszú, egyenes orrom van, de jobbra hajlik. :D Így is alig tudom levakarni a pasikat, szóval szerintem nem ezen múlik.
2019. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy a modellek arca sem tökéletesen szimmetrikus?

Még csak a közelében sincs.

2019. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
aha
2019. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nincs szimmetrikus arca. A tökéletes szimmetria ijesztő is lenne. Nagyon zavaró talán valamiféle erős deformitás, vagy fogyatékosság lehetne. Apró szimmetria rontást szándékosan is szoktak csinálni és tud szexi lenni. gondolj bele, ha valaki fél oldalra tesz piercinget a másikra nem, azzal eleve az aszimmetriát növeli.
2019. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!