Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressem a nagy Ő-t?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszak az szociális képességeim.

Nem tudok emberekkel miről beszélgetni.

Még sosem volt párkapcsolatom.

Nem is csókolóztam soha.

Tehetségtelen vagyok.

Gyenge a felfogásom.

Nem vagyok szép.


Van esélyem párkapcsolatra?

Hol keressem a nagy Ő-t?



2019. júl. 11. 10:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez még az első hozzászólásodnál is hasznosabb volt.

Sokat olvasok, ezzel nincs probléma. Szociális képességeim nem javultak tőle.

Online fórumon itt vagyok jelen.

Eljárni már nem olyan könnyű. Nincs rá lehetőségem és egyedül nem is mernék belevágni, a szociális problémáim miatt. De mondjuk jó ötlet lenne, köszönöm.

Szerintem a tehetség veleszületett dolog. Szorgalommal fejleszthető. Sokan szorgalommal jutnak arra a szintre, ahol más alapból van tehetsége miatt.

Nem vagyok síkhülye, csak semmiben nem vagyok jó.

Genetikailag nem vagyok vonzó, ugyanaz mint a tehetségnél. Ha mindent kihozok magamból leszek azon a szinten, mint egy szép lány ha elhanyagolja magát pár napig.:/

2019. júl. 11. 10:54
 12/16 Halmai Annamária ***** válasza:

Hány éves vagy?


Hány dolgot próbáltál ki amiben kiderült, hogy tehetségtelen vagy?

2019. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok.

Suliban elég sok dolgot tanulhat magáról és a képességeiről az ember.

Nincs zenei érzékem, tesin mindig én álltam a legrosszabbul, váratlan helyzetekben teljesen tanácstalan vagyok, elsősegélyhelyzetben lesokkolódnék, nincs érzékem a művészi dolgokhoz, nem tudok szépen rajzolni, festeni, nincs valami jó térlátásom, nincs kézügyességem, minden kétkezi dolgot elrontok.

Nehezen megy az összpontosítás és feledékeny is vagyok.

Állatok gondozásához nincs türelmem és nem vagyok gondoskodó.

Műszaki cikkekhez nem értek.

Minden szociális kapcsolatokhoz fűződő hobbi esélytelen.

2019. júl. 11. 11:20
 14/16 anonim ***** válasza:
Végre egy ideális nő. Unalmas már a sok műnő. így biztos fogsz találni olyat aki téged csodál.
2019. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem hinném, eddig valahogy nem találtak meg, nem közeledett senki. Unalmas is vagyok.
2019. júl. 11. 12:56
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
a p és az ú között ja és kell hozzá shift-is...
2019. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!