Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mert nezik le azokat akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert nezik le azokat akik nem dolgoznak?

Figyelt kérdés

Ha pistike dolgozik es elkolti magara az neki lessz jo nem nekem,ha en nem dolgozok attol masnak

nem lessz kevesebb


2019. júl. 10. 13:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem mindegy, hogy ennek ellenére van pénze (passzív jövedelem pl kiadó lakásokból stb), vagy nincs. Előbbi esetben nincs gond. Utóbbiban van, mert:

- nem lehet vele csinálni semmit, mert semmire nincs pénze (értsd, vacsizni, mozizni, hétköznapi dolgokra)

- nincs közös nyaralás

- nem lehet közös életet tervezni

- feltehetően nekem kellene eltartani, mert azért gondolom nem fénnyel táplálkozik, és vannak alapvető igényei.

Ilyet köszi, de nem.

2019. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%
Talán ünnepelni kéne azt hogy 30+-ban valaki arra nem volt képes, hogy saját magát eltartsa és máson élősködik.
2019. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%
En jelenleg nem dolgozok az ok egyszeru, nem vagyok hajlando havi 200ert hajnalban felkelni es ejjelezni sem. Ameg itt tartunk addig spekulalni fogok. Tavaly meloztam fel evet havi 600ert, ameg nem talalok hasonlo jo keresetet vagy a felet mondjuk, addig nem vagyok hajlando dolgozni,ha elfogy a penz megyek kulfoldre, addig keresgelek. Tudom lefogtok pontozni engem nem igazan erdekel, de en nem fogok ennyikert dolgozni plane nem megszakadni ennyiert, kijartam a sulit ennyiert meloztam, de meguntam, soha semmi nem volt jo allandoan belekotottek valakibe a vezetosegiek, hat kinek van kedve ezt elviselni? Van sajat hazam, mas nem kell kajalok aztan ennyi. Nekem nem fognak ugralni hogy dolgozzal mar, majd ha megfizetnek, ha egy semmirekello focistaert kepesek 100milla eurokat kidobalni, akkor tudnak nekem is adni normalis fizetest (eleg nekem a 400netto, nem kellenek milliok) cserebe elvegzem amit kernek.
2019. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
92%

Én sem dolgozom. :)

Mégis évről évre több van. :)

Nem is kicsit.

Csak legyen egy alap bevételi forrás, utána lehet sakkozni, mit merre mennyit.

2019. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
57%

#11


Nyaralás sajnos sokszor munka mellett sincs... Vagy csak nagyon olcsó, "fapados" nyaralás.

2019. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Pedig de, Kérdező, attól kevesebb lesz másnak.


Ez úgy működik, hogy ha nem keresel pénzt, akár passzív jövedelemként, akár munkával, akkor ahhoz, hogy ne halj éhen, valakinek el kell téged tartania. Akkor hogy a fenébe ne lenne ettől másnak kevesebb pénze? Akár a szüleid tartanak el, akár az állam, azzal valakitől elveszed a pénzt, ahelyett te termelnéd meg a kiadásaidhoz szükséges költséget.


Ha segélyt kapsz, az a dolgozó emberekből befolyt adóból megy, és pl. ahelyett, hogy útfelújításra vagy egészségügyre lenne elköltve, a te létfenntartásodat fedezi.

És az ilyen ember teher a többi ember számára emiatt, főleg ha sokan csak ilyen potyautasok a társadalomban.


Lehet, hogy a pénz nem látványosan a dolgozó ember kezéből van kivéve, amikor mondjuk a kenyérért akar fizetni a boltban, de azzal, hogy adóznak, és ez az adó nem arra megy el, ami nekik is az érdekük lenne, hanem egy vadidegen ember étkeztetésére, azzal a dolgozó ember meg lesz károsítva.


Vagy te nem gondolkodtál el még rajta, hogy a segély honnan jön? Hát nem a fán nő (jó is lenne).

2019. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Ez valami tarsadalmi elvaras,ha nem dolgozol kiutalunk :D"


Tudod nem kötelező, de ezzel az adózó embertársaidat húzod le no pláne úgy hogy te semmilyen közterhet nem viselsz (bocs az Áfát nem számolnám ide).


Ez elég gerinctelen dolog. Bezzeg majd a 28.500 ft-s minimál nyugdíjért fogadjunk tartod majd a markod.

Mer igen ahhoz csak magyar állampolgár kell legyél és megkapod. Ja azok adójából akik dolgoznak.


Nem tudom felfogtad e a problémát ?

2019. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire ki van vesézve a téma, én nem bántom azokat, akik valamilyen oknál fogva nem dolgoznak. Ennek sok oka lehet. De mindenképpen elítélem a csaló és lopó politikusokat és üzletembereket, mert úgy teszik mindezt, hogy egy forintra sincsenek rászorulva, és mégis lopnak agyba-főbe. Most komolyan, a valamilyen oknál fogva elesett, kiszolgáltatott, szerencsétlen sorsú emberektől kell sajnálni a pénzt, ezt a keveset is? Ellenben az előbbiek bűncselekményt követnek el a lopásaikkal úgy, hogy mindezért csak ritkán kerülnek börtönbe. Egy vastag sem lenne szükségük a csillagászati szintű fizetéseiken kívül. De ilyenek a focisták is, ők is irreálisan túl vannak fizetve. De ők legalább nem lopnak.
2019. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
"egy vasra sem lenne szükségük" - ezt akartam írni
2019. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én arra a részére nézek rosszallóan, aki fiatal vagy legalábbis aktív korú, egészséges, és mégis eltartatja magát a párjával, szüleivel, mert így kényelmes. Ráadásul terve sincs a jövőre nézve, csak tengődik. Kapásból három ilyen személyt meg tudok nevezni a környezetemben.

Ha mindenkinek olyan felfogása lenen, hogy na én 200 ezrekért nem kelek hajnalban..stb, annak tényleg drukkolok,hogy érje el ezzel a célját és sokat is keressen. De a családot el kell tartani addig is, illetve ha nincs is gyerek, neked is élned kell valamiből.Én szégyelleném, ha felnőtt nő létemre másokon tengődnék és mindig kölcsön kellene kérnem.Meg egyébként is, aki nem dolgozik, mégis mit csinál egész nap?

Két hónapot voltam eddig összesen álláskereső, de majd megölt az unalom, pedig folyamatosan járt az agyam, mit hogy kéne, és önkéntes munkákat is elvállaltam, csak hogy hasznosnak érezzem magam. Örültem, mikor végre munkába állhattam.

2019. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!