Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van együtt sok pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van együtt sok pasi majdnem 20 évvel idősebb nőkkel?

Figyelt kérdés
2019. júl. 9. 18:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%
Mert a saját 30 éves korosztályú nő aki hozzá való lenne, az az 58 éves idősödő tatára nedvesedik. Ezért.
2019. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mégis ki tenne ilyet?
2019. júl. 9. 20:07
 13/16 anonim ***** válasza:
Hogy helyreálljon az egyensúly a világban.
2019. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Anyapótlék, férjpótlék, a fiatalság viszontérzése miatti vágy miatt, gyerekpótléknak, stb. De szerintem okés ez a dolog a mai világban.
2019. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem okés ez a dolog, csak néha, de nem ilyen sok esetben ami van. Az előző generációs férfiak miatt van, akik nagy része eltöketlenkedte az életét, és leszerepelt mint férfi. Nem tiszteik a gyerekeiket, a nőket, a fiatalabb generációt, a jövőnket, el voltak tévelyedve. Nem kellene ilyen sok kompenzáció ha ők férfiként működnének/működtek volna.
2019. júl. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

13 évvel vagyok idősebb a férjemnél.

Mikor elkezdtünk ismerkedni nem került szóba a korunk. Én fiatalabbnak nézek ki, Ő idősebbnek, azt hittük max pár év van köztünk.

Mikor megtudtam mennyi idős nem mondom, hogy nem zavart. Rögtön nekem is elkezdett kattogni az agyam, hogy majd jön egy fiatalabb, szebb nő, és lecsapja a kezemről. Aztán arra jutottam, hogy ez a saját korombeli férfiaknál is előfordulhat. És lehet, hogy rövid ideig leszünk együtt, de miért vegyek el magamtól akár fél év boldogságot is.

Úgy érzem jól döntöttem, 8 éve vagyunk együtt és tényleg mondhatom, hogy tökéletes az összhang. Apróbb vitáink vannak, de kinek nem.

A férjemet nem érdeklik a fiatal nők. Nem családcentrikus, a karrierjének él. Ebben én maximálisan támogatom. Mivel elég "koravén" nem a bulik érdeklik, hanem szeret utazni, világot látni. Ebben én idősebb fejjel sokkal inkább partner vagyok mint egy saját korosztályából való nő.

Én nem hisztizek neki, nem nyaggatom gyerekért, nem féltékenykedem és nem érzi azt, hogy a pénzére utazom, mivel megteremtettem egy önálló életet már.

2019. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!