Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok örülnétek ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok örülnétek ha egy pasi szerenádot adna az ablakotok alatt?

Figyelt kérdés
Mondjuk Haddaway - What is love (acoustic cover).
2019. júl. 6. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Legalább annyira, mintha bedobna rajta egy molotovot.

Égnék rendesen...

2019. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Kevés ennél kényelmetlenebb szitut tudnék elképzelni. Borzalmas lenne. Még akkor is, ha jó hangja van. Neee!
2019. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdésekre már előre lehet tudni a választ, hogy nem tetszenek nekik az ilyen dolgok, aki nem szökőévente jár csak ide fel. De ezt a dalt egyébként szeretem, bár én nem vagyok nő.
2019. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak annyira mint mikor közlik hogy kirúgnak a munkahelyről. 😂 Dalolgasson magának a zuhany alatt és ne nekem az ablak alatt.
2019. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel társas házban lakom, ezért igyis úgyis kínosnak érezném, viszont...


Ha már egy ideje randizunk, esetleg el is kezdtünk járni, akkor "ez vicces és a maga módján aranyos is (?) volt, de légyszi ne csinálj ilyet többé" kategória lenne, ha viszont egy random idegen férfi csinálna ilyet, vagy valaki olyan, akit távolabbról ismerek, esetleg csak egyszer randizunk, az rendkívül bizarr lenne, és kellemetlen.

2019. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én ablakom alatt ugyan nem adna szerenádot senki. Mielőtt kinyithatná a száját, a kutyám rávetné magát :D
2019. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább boombox-on nyomasson Peter Gabriel-t. Ne énekeljen, ne akarjon szerepelni.
2019. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jo a dal(bár, nem épp egy tipikus szerenád szám), és akár még be is jönne a gesztus( ha ismerem és tetszik is az illető), de ezt úgy összehozni, hogy a lovagom,ne csak be, hanem ki is jusson a kapun, már nehezebb lenne.

Mivel, hogy van egy hűséges, család centrikus tibeti masztiffunk, aki nem biztos, hogy dijjazná, a látogatómat. Sőt, sanszos, hogy megtanulna keritést mászni a kis drágám, ha nagyon pocsék a énekesem hangszíne :D

2019. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!