Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az n3m genyóság, hogy veszélsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az n3m genyóság, hogy veszélsz valakivel és utána elküldözgeti a beszélgetéseidet?

Figyelt kérdés

Már az egész baráti társasága ezen vihog, mert elküldtem a srácot. Rám írt, megbeszéltünk egy félreértést, amit ő generált, hogy azt hazudta másoknak, hogy én násnak adtam ki magamat, egy barátnómnek, nem szóltam neki. A csaj meg rám volt kiakadva. Egészet ez a nyomorult találta ki. Meg minden áron találkozni akart, én meg elküldtem. De az első felét mimdenképpen tisztázni akartam.


Ő írt aműgy is. Bazza meg. A másik, hogy egy életre megtanultam, hogy Facebookon nem írunk semmit, csak amit mindenki előtt fel merek vállalni, fel is mondjuk, csak eléggé elküldtem...


De ez akkor is mocskosság...


2019. jún. 28. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Lehet csak nyelvtan-nácik voltak és jókat nevettek a gyötrelmes írásodon.


De most komolyan, rég láttam ilyen kusza írást, ennyi elütéssel vagy komolyabb hibával fűszerezve.

2019. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem :/
2019. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A gyereknek volt katasztrofális a helyesírása...


2 elütés van benne.

2019. jún. 28. 11:36
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem 6. Csak elütésből.

Nem csoda, ha röhögnek rajtad.

2019. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?


Nem értem a problémád... Ha ez csak egy monológ a mai napodról az más. Akkor itt sem vagyok.

2019. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az, hogy beszélgetsz valakivel Messengeren, utána meg továbbküldi másoknak a beszélgetést, mert elzavartad.
2019. jún. 28. 11:48
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Ebben gyakorlatilag ismét nem volt kérdés.


Elküldte/elküldi, ő dolga. Pontosabban engem ez soha nem zavart, nem fordul elő olyan, amitől később rosszul érezném magam ha más is látja.

2019. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
"fel is mondjuk," ez miért van a szövegben? A többit értem de ezt nem.
2019. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Fel is vállalom mondjuk
2019. jún. 28. 13:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Aha így már értem. Vannak ilyenek, akik továbbküldik a szövegeket. Egyszer nekem is továbbküldték egy csajét hogy nézzem meg miket írt, meg milyen, de nem a csajt néztem hülyének utána hanem azt aki továbbküldte. Számomra az ilyen leszerepelt, kivéve ha jó értelemben küldi tovább hogy pl tetszett neki a szöveg.
2019. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!