Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy legyen párkapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen párkapcsolatom, ha egyáltalán nincs baráti társaságom?

Figyelt kérdés
Csak neten próbálkozok, de eddig semmi. Sokkal konyebb társaság altal megismerni valakit az biztos. 23F
2019. jún. 19. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs és nem is volt egy barátod sem soha?
2019. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez egy önkorlátozó hiedelem és nem igaz.


Ami mögötte van az egy egyszerű magabiztosságtalanság, mert nem mersz élni a lehetőségekkel, ezért inkább biztonsági játékosként kell egy falka.


Egy nő, aki rendben van önmagával mindig jelzi ha tetszel neki, csak észre kell venni.

2019. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bocsi előző, a "magabiztosságtalanság" egy létező szó?
2019. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül baráti társaság kell, de az, hogy menjél emberek közé, teremts kapcsolatokat (képes legyél erre) és beszélgess velük, na, az igen.
2019. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó barátom sose volt, egy, két haver, ennyi.
2019. jún. 19. 10:14
 6/14 anonim ***** válasza:
Voltak barátnőim, lett feleségem, de baráti társaságból soha nem akartam nőt, még ismerősi körből sem.
2019. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
#3. Látod, létezik.
2019. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 hol probalkoztal leginkább?
2019. jún. 19. 10:47
 9/14 A kérdező kommentje:
?
2019. jún. 19. 11:56
 10/14 anonim ***** válasza:
15%
Nekem se igazán van baráti társaságom. Nem is igazán vagyok egy társasági ember, de attól még én is igénylem időnként. Egyedül baromira unalmas az élet, 1-2 cimbora azért hiányzik, csak ők sz.rnak az ember fejére. Sajnos... Párkapcsolatra rátérve, neten ismerkedtem én is, de teljes kudarc, rengeteg elvesztegetett idő, senki nem akart találkozni, aki igen, csak barátilag. Ma meg a tinderes korszak, totál kudarc, már chatelni, levelezni sem lehet. Lájkvadászok lettek neten a nők, flegmáznak, le..arnak mindent. Totál komolytalanok. Adatlapon siránkoznak, de üzenetre nem válaszolnak, vagy csak félmondatban. Totál halott ügy a netes társkeresés. Én óva intek mindenkit tőle, csak frusztráltabb lesz. Minimális tisztesség is kiveszett a nőkből. Ott ők dominálnak, a saját kis játszóterük lett, csak tudnám mit élveznek az egészben... Élőben kell cselekedni, már belátom én is. Csak pozitív tapasztalatom nincs a témában, így nem tudom, hogy is kéne csinálni. Sajnos a szociális képességeim a béka s.gge alatt vannak. De nem hiszem, hogy ez barátokkal könnyebb lenne, engem még jobban idegesít, mikor egy haver elkezd bíztatni, hogy menj oda, gyerünk... Ezzel csak még jobban elveszi a kedvem. Max én olyat tudok elképzelni, hogy spontán, egy nagyobb társaságban ismerkedek. Mikor nem az a kínos, odamész vagy nem, megszólítod vagy nem szitu van, csak úgy elkezdtek beszélgetni random. De amúgy a fene tudja, elkepzelések, meg álmodozások maradtak már csak. Ki gondolta volna gyerekként, hogy ez ilyen nehéz lesz. Minden tök jól megy az életemben, csak a társkeresés nem. Na bocsi az offos filózgatásért.
2019. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!