Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordult már olyan veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már olyan veletek, h miután elengedtetek valakit, később döbbentetek rá, h talán nem kellett volna?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Nagyon fájt. De hatalmas mázlista vagyok, mert bár elutasítottam és ő ezt tudomásul is vette, nőként vettem a bátorságot, hogy pár héttel később én hívtam el és nem bántam meg, azóta is együtt vagyunk.
2019. jún. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Igen. Később felkerestem és kértem gondolja át, ha ő is úgy érzi, probáljuk ujra.

Kibékültünk, nem sokkal később lelépett mással...a lelépettet úgy értem egy nap reggel elment és többet nem hallottam róla.

Szóval lehet hogy most úgy érzed hiba volt, de valójában a tudatalattid nagyon jól tudta, hogy ez a helyes....

2019. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki bele nyúlt a jóba azt már nem fog vissza menni hozzád. Már régen nem szerelemről szolnak ezek a kapcsolatok.
2019. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de ez a hajó elment.
2019. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!