Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én miért nem érdemlek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem érdemlek meg párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Hiába keresek nem találok egy olyan lányt sem aki akarna velem kapcsolatot.

Még sosem volt barátnőm. Annyira rossz abba belegondolni hogy nálam sokkal fiatalabbaknak is van. Én meg azt sem tudom milyen szerelmesnek lenni.

Tényleg úgy érzem úgy én nekem nem lehet barátnőm mert nem érdemlem meg, mert hiába probálkoztam sokat, meg csak egy randi sem jött össze, 22 évesen.


2019. jún. 15. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a párkapcsolatok nem érdemi alapon működnek.
2019. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert szánalmas vagy
2019. jún. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerelem olyan mint az autó vezetés...sokan próbálkoznak vele de nem mindenkinek van hozzá tehetsége.
2019. jún. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

kevesebb önsajnálat, több tett az ügy érdekében

Egy nő se szereti a rinyáló pasikat, bár ha így vinnyogsz, inkább még csak fiúcska vagy hiába vagy 22...

2019. jún. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Megérdemled, csak még nem dolgoztál meg érte. C'est la vie.


Eddig rosszul próbálkoztál, lásd be. A megszokott módszereid ismételgetése nem próbálkozás, hanem idővesztegetés.


Dolgozz az EQ-do, az SQ-don, az identitásodon, és a társas éneden. Érlelődj, és nőj fel minden szempontból.

2019. jún. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Mert rosszul teszed fel a kérdést. Így kell: miért érdemelnék meg egy párkapcsolatot? Aztán magadnak kigyűjtöd a jó tulajdonságaid, azok alapján elmész a megfelelő közegbe, és segítségükkel megpróbálsz ismerkedni. Voilá.
2019. jún. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok jóval idősebben. Azt felfogtam hogy “nem minden jár főleg nem minden jut” mindenkinek. De (!) akkor ehhez tartom magam én is: van hogy jótékonykodom de nagyon ritkán. Allergiás vagyok arra a szövegre hogy “segíts rajtuk mert milyen rossz nekik”... erre annyit mondok “ mindenkinek megvan a keresztje, viseljék olyan méltósággal mint én az enyémet”
2019. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az ok a külsődben keresendő
2019. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Talán azér mert ez nem érdemi alapú dolog mint valami alapvető jog. Mondjuk pl a Családi pótlék.


Az se értem hogy az mire jó hogy ide kb 10 éve feljár napi 100 luzer (Én kérdek elnézést.) hogy miért nincs barátnője ?

Egy párkapcsolat nem egy olyan dolog ami mindenikek alapból jár.


De ha tegyük fel így lenne akkor meg azért sírnátok hogy neki mér a dagadt cigány jut másnak meg mér a fullos szőke orosz csaj.


Egyszerűen tele van offolva az egész fórum csak ebből úgy 1 MILLIÓ kérdéssel.

Nem unjátok még ? Meg amúgy az itt sírás mit is old meg ?

2019. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyu, egy tanács. Mivel tele van ezer ilyen kérdéssel az oldal mi lenne ha írnàl konkrétumokat hogy többet tudjunk segíteni? Hol ismerkedsz? Hány nőnél próbálkoztál?
2019. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!