Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakivel már jártam 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel már jártam 3 hétig, akkor jobb esélyeim lennének nála mint random nőknél?

Figyelt kérdés
Már több mint 200 nő elutasított. Ha most próbálkozok egy X+1. nőnél, akkor az valószínűleg megint bukta lesz, de ha olyan nőnél próbálkozok megint aki egyszer már megvolt, akkor ott jobbak az esélyeim. Vagy nem? Meg kellene próbálni visszaszerezni őt? 39F

2019. jún. 9. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt hittem 19 vagy.

Attól függ, miért lett vége.

Bár nem hinném.

2019. jún. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és meglátod hogy mi az eredmény . Szerintem több az esélye
2019. jún. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jobb választ tudnánk adni, ha leírtad volna miért lett vége.

Szerintem kevesebb nála az esélyed..de egy próbát megér.


Ha visszautasít, akkor esetleg megkérdezheted tőle mi a baj veled. Mondd meg, hogy nem azért kérdezed, mert vitázni szeretnél, vagy akármi, csak kíváncsi vagy. Már több nőnél is próbálkoztál, de nem jön össze sose. Nem érted miért. Biztos benned van a hiba, csak nem látod. Ha esetleg elmondaná, hogy szerinte mi a baj veled, akkor felnyitná a szemed, és tudnál azon a tulajdonságodon változtatni.

2019. jún. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!