Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi miért ítéli el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért ítéli el azokat a nőket, akiknek fontos a pénz, ha?

Figyelt kérdés
Ha ő maga is a saját legfontosabb tulajdonságai egyikének tartja, hogy sok pénze van? Itt is naponta olvasni, hogy mocskolják a nőket, szerintük mindegyiknek csak a pénz számít, meg a kocsi, meg a márkás ruhák. De azért azt természetesen hozzáfűzik, hogy egyébként nekik önálló vállalkozásuk, 7-8-10 számjegyű fizetésük, márkás ruháik, jó kocsijuk van. Ha valakinek ennyire egyértelműen fontos a pénz és a státusz, hogy a külsőségek tekintetében is az az elsődleges szempontja, hogy mindenki lássa, hogy neki mennyire jól megy és azt várja, hogy hasra essen előtte minden nő, amiért jól keres, az miért van meglepődve, ha pontosan emiatt esik hasra előtte egy nő?
2019. jún. 2. 10:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Egy párkapcsolat igaz lényegeben a kölcsönös adásáról szol"


Igen, ezért mondtam, hogy az egész üzlet. Mondj egy olyan nőt, aki nem vár el valamit cserébe azért, amit ő tesz. Most nem csak a pénzről van szó. A felszín alatt az embereknek önző a hozzáállása. Ha ő elhanyagol, akkor én is elhanyagolom, ha ő ad, akkor én is adok. Olyan nincs, hogy valakit önzetlenül szeretnének. Ha ilyen szeretetre vágysz, akkor nézd meg a moziban az Aladdint, most adják. De jusson eszedbe, hogy az csak egy film.

2019. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Akikről te írsz azok tényleg ellentmondanak maguknak.

Én pl. elítélem azokat a nőket akik csak a pénzre hajtanak, viszont cserébe én sem a pénzemmel (bár hozzáteszem nem vagyok gazdag) szoktam felszedni nőket.

Így megoldva a probléma, biztos hogy nem a pénzemért jövök velük össze.

Nekem a pénzéhes nőkkel csak akkor kezd problémám lenni, ha már mindegyik nő az, és ezért nem találok normálisat.

2019. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert az ilyen rinyagép pasiknak kétféle nő létezik: kur.va az, aki mindenkivel lefekszik, és büdös kur.va, aki mindenkivel, csak vele nem. Magyarán nem a pénzes pasik nyávognak, hogy a nők anyagiasak, hanem azok, akiknek sosem lesz annyi pénzük, hogy azzal "hódítsanak". Ugyanők hajlamosak elhinni, hogy csak így lehet nőhöz jutni.
2019. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!