Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek milyen tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen tapasztalataitok vannak társkereső oldalakkal?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki esetleg ott talált rá a párjára?
2019. máj. 27. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Annó csak rossz tapasztalatok. Pl volt olyan aki rám írt, nem a saját fotójával. Olyan is aki a sajátjával viszont elfelejtette közölni hogy 5 évvel ezelőtti és azóta kopaszodik, és felszedett 20 kg ot. Ez mindig zsákba macska.
2019. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez utóbbi így vicces, persze átérzem, milyen lehetett megtudni. Biztosan nagyon dühös lettem volna.

Itt, a gyakorin sokan azt mondják, társkeresőn csak olyan férfiak vannak, akik házasok és változatosságot keresnek.

Én nem ilyesmit szeretnék, nem pénzt, nem csak testi kapcsolatot, hanem társat.

2019. máj. 27. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan pasim, akivel ott találkoztunk, és fél évig együtt voltunk. Olyan is, akivel jó barátok lettünk már sok éve. Olyan is, akivel csak összejártunk szexelni egy darabig. De életem párját végül nem ott találtam meg.
2019. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fő, hogy megtaláltad:)
2019. máj. 27. 20:14
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Nekem csak rossz tapasztalataim vannak! Napi 100 levél! Ha nem válaszoltam akkor jöttek a sértegetések! Arról már nem is szólva hogy a “jelentkező” személyek többsége ilyen aputestű igénytelen figura volt. Nem igaz hogy nem tesznek az egészségükért a mai 25-35 közti ferfiak.
2019. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: Azért megnéznék rólad is egy képet! :D
2019. máj. 28. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az, mint az 5.-nek.


Naponta 100 levél, mind "hello" "szijjaa" "ismizünk?".

Semmi kreatív. Ha esetleg visszaírok egy hellót, megáll a tudomány. Nem tudnak mit reagálni..vagy csak annyit, hogy "micsi?".

Ha nem válaszolok, mindennek elhordanak.

A legtöbben ducik, huszon évesen kopaszodnak/őszülnek.

A nagyon-nagyon rusnyáknak rettentő magas az önbizalmuk. Simán índítanak "szia, dugunk?" szöveggel.

2019. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lelombozó. Bár ilyen itt is sok van.
2019. máj. 28. 21:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Így ismerkedtünk mega férjemmel:)
aug. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!