Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalakon miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon miért csak 80 kg feletti nők illetve gyerekes anyukák vannak?

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert többnyire az megy társkeresőre, akinek élőben nincs annyi lehetősége.

Mert pl gátlásosab személyesen (pl egy teltebb lány), vagy nem tud gyakran eljárni olyan helyekre, ahol ismerkedhetne (pl egy kisgyerekes anyuka)

2019. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Belőlünk férfiakból a Brad Pittek vannak fent ugye?


Aki jó parti az tud ismerkedni máshol. Egy átlagosan csinos nő pl kb bárhol. És nem is kell megerőltetni magát, mert őt vadásszák le.



Aki meg jó parti és feltéved ilyen helyre azt gyorsan elkedvteleniti a sok farkáról képet küldő férfi/csak egó tuning miatt ottlévő nő vagy gyorsan megismerkedik valakivel és kész.

2019. máj. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Szerinted akkor egy 80 kgos nők az automatikusan csinos is? Egyáltalán nem erről beszéltem....
2019. máj. 25. 10:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem erről beszéltem. De látom a szövegértés nem erősséged. Hagyjuk.
2019. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én megfordultam már szinte az összes társkeresőn Tindertől Badoon át Randivonalig, és nem ezt vettem észre (legalábbis a 18-28 éves korosztályban). Túlnyomó többségben átlagos, de inkább szép lányokat láttam, akik természetesen a tökéletesre várnak, így vissza se írnak senkinek 7-8 pont alatt. Legalábbis ez az egyik véglet; a másik végletben tényleg az extrém kövér nők vannak. A furcsa az, hogy a kettő közt semmi átmenetet nem találtam - ez tényleg hogy sikerült? A Badoo és társai meg tele vannak cigányokkal, lecsúszottakkal és bolondokkal, de az a társkeresők legalja, én nem abból indulnék ki.
2019. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak közül se fullos gyerektelen férfiak vannak fent. Ha nem tetszenek a fent lévő nők, nem kell nekik írni.
2019. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább fordítva látom. 10ből legalább 8 elég jól néz ki, mégis vannak akik több éve akár fentvannak. Ennyi idő alatt nem találnak senkit? Nem is értem, tényleg. Nincsenek ilyen oldalakra rászorulva a kinézetük alapján. Talán csak egyszer beregeltek és elfelejtették a hozzáférésüket. Na de ennyien? Valami nem kerek ebben a társkereső témában.
2019. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!