Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor, hol, hogyan csúsztak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, hol, hogyan csúsztak el ennyire a feltételek, elvárások, igények a társkeresésbe?

Figyelt kérdés
Mindkét nemre gondolok. Minden forumon, itt különösen, olyan mintha a férfiak és a nők két külön valóságban élnének...Régen is ennyire sok gond volt az ismerkedéssel, vagy a mostani igények "szaladtak el", több a frusztrált ember, vagy csak az internet adta szabad felület miatt panaszkodik ennyi ember.

2019. máj. 19. 01:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezen a fórumon mindkét nem folyton arra panaszkodik, hogy a másik csak a külsőségekre és a pénzre hajt :D Az internetes kommunikáció nárcisztikussá teszi az embereket, miközben egyre jobb képet akarnak magukról faragni (mint válaszolóként én is most bölcsebbnek érezhetem magam, és mint a kérdések többsége sem kérdés, hanem önigazolás-keresés). Igazából nem is érdekel minket a másik, hanem csak közönségnek, visszacsatolásnak, azonnali jutalomnak kell - "szocializálódás" kockázat és időráfordítás nélkül kényelmesen fotelból. A párkapcsolatokban is egyre divatosabb a ki vagyok én, mi éri meg nekem, meddig éri meg birtokolni a másikat és mire jó nekem mindez egyáltalán, így milyen praktikus már társkereséskor ezzel kezdeni az üzletet. És igen: túl nagy a választék, az emberek félnek elveszíteni egy talán még jobb lehetőséget is azzal, ha kirakják a foglalt táblát. Szóval naaagyon féltik a szabadságukat, így a kötelességeikről hallgatnak, de a jogaikat szeretik hangoztatni. Minden felgyorsult, még sincs idő semmire, mert azért gyanús, hogy mégsem csak az öregszik meg, aki valamit rosszul csinált, és a piac pörög :)
2019. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%

"Ezzel csak az az a baj pl a nyomi sracok , csórók , vagy csak az átlag Bélák 30 évesen is szűzen fognak sírni hogy nekik nem lesz soha normális családos életük."


És ehhez hol van nekem közöm? A férfiaknak is biztos a 120 kg-s házsártos Juli az álma.


Nekem csak olyan "igényeim" vannak, amiket én is tudok nyújtani. Csúnyán fogalmazva kereslet és kínálat van ezen a téren is, bár szerintem mindig is volt.

Másfelől, nekem a szerelem szó jelent még valamit, nem pénzre és szexre megyek, hanem egy olyan társra, akit mindennél jobban szerethetek. És igen, vannak olyan tulajdonságok és jellemek, amik ezt erősen gátolják és olyanok is, amik segítik.

Sokkal hamarabb fogok vonzódni egy olyan sráchoz, akivel hasonló például az érdeklődésünk és a hobbijaink.


20/L

2019. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

Amikkel talakoztam mint ferfi elvaras

Elso talivegen szex

Engedni kell mindig az analt

Szopj mert az fontos

Nem nyal mert undi

Ne ott dolgozz menj keres kevesbe jolfizeto allast

Moss fozz takarits nelkule

Mindig legyel topponakkor is ha 40 fokos lazzal tudogyuszid van

Elso randira hozzd magaddal a negativ std teszted

Sportolj nezz ki jol igaz en hajas vagyok de te ne

Ruhazkodasra rengeteg szabalyt hoznak

Legyel szexi de ugy h talpig nagykabatban vagy

2019. máj. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
5%

#13 A tökéletes külsejű férfiak, akikre te ácsingózol, megtehetik, hogy ilyen elvárásokat támasszanak, mert találnak olyan nőt, aki mindezeknek hajlandó megfelelni csak azért, hogy velük legyen.

(Feltételezem, hogy a hájas az más volt, mint akitől a többit tapasztaltad.)

2019. máj. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#12: "És ehhez hol van nekem közöm? A férfiaknak is biztos a 120 kg-s házsártos Juli az álma."

Közvetlenül semmi közöd hozzá. Gondolom senki sem pont rajtad kérte számon, szóval ezt a választ gyakorlatilag mindenki beírhatná minden kérdéshez.

Nem közvetlenül, társadalmilag ebből egyre nagyobb a probléma. Ázsiában már komolyabb szinten megy az elidegenedés, de az incelség sajnos arra is kihathat, akinek semmi köze hozzá. Plusz szerintem mindenki részéről gáz, hogyha valami nem az ő problémája, nem érti meg, nem gondolja át, akkor lazán lenézően beszél másokkal.

Az elvárások közötti különbség pedig pont az, hogy a 120 kilós Julira lesznek jelentkezők, de az átlagjóskára nem.


"Nekem csak olyan "igényeim" vannak, amiket én is tudok nyújtani."

Mindenki ezt mondja, de nem mindenkinél ezt látni.


#13: Tipikus esete annak, amikor kiemelünk 1-2 kivételt. Az általad felsorolt elvárások közel sem átlagosak. Az általam bemásolt mém sem a férfiakról született valamilyen rejtélyes oknál fogva...

2019. máj. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!