Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kb 30 éves férfiak 80 %-nak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kb 30 éves férfiak 80 %-nak volt már nője, nekem nem, pusztán azért mert nem tudok kommunikálni-tartozok a 20 %-ba?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 13:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
hogy?
2019. máj. 16. 14:35
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
Pusztán??? A kommunikáció az neked pusztán? "Pusztán azért nem tudok biciklizni, mert nincs lábam?" A legfontosabb dolog nem megy, csak úgy szólok.
2019. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha még csak ennyi idős lennék. Nekem a bátorság hiánya a fő oka, de nemcsak ezzel van problémám emiatt, ez egy ördögi kör. Viszont a gátlásosság is összefüggésbe hozható ezzel, mert megöli a kommunikációt, a bátorságot.
2019. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy nemcsak a nőkkel kapcsolatban okoz nekem mindez hatalmas problémát, mert megbénítja úgy általában az emberekkel való normális, nyugodt kommunikációt is.
2019. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Kuka vagyok én gyerekek

Bizony még nem is hebegek.

Mit szolna szám ha beszélne?

Leges legszebb Hofehérke."


Nem ez a férfiui siker receptje!!!!!

2019. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"a kérdésem az hogy ennyi múlik a szókincsen?"


A kommunikációs készség hiánya messze több a szókincs hiányánál. Egyébként ez utóbbit sok-sok különböző témájú könyv (köztük rengeteg klasszikus regény, valamint hosszú elemzések, esszék - humán és reál témájúak egyaránt) olvasásával lehet orvosolni. Ennyire már magadtól is rájöhettél volna, kérdező.

2019. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért nem tudsz beszélni hozzájuk, mert rágörcsölsz és félsz tőlük, vagy az elutasítástól. Vigyázz, a sok negatív tapasztalat görcsösebbé fog tenni. Szrd le őket, s beszélj úgy mint bármelyik barátoddal. Nyugi, ők is ugyanazt akarják....
2019. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!