Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet a sikerességet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a sikerességet kommunikálni, ha nem pénzzel?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy sok nőnek fontos, hogy egy férfi megbízható, kitartó legyen, ne alkudjon meg, rendelkezzen tervekkel, és az elért siker is egy lényeges szempont néhányaknál.

Azt is tudjuk, olvassuk itt, hogy a pénz "mutogatása", mint pl. drága autó, nyaralós képek lépten-nyomon, extra márkás ruhák sokaknál visszatetszőek, mert azt sugározzák, hogy az illető csak pénzzel akarja megfogni a nőt.


A nőket kérdezném tehát, hogy egy férfi, aki önerőből, kitartásból és intelligenciából lett sikeres, és nem "megvenni" akar egy nőt, hogy tűnjön ki a tömegből? Most ne azokat az eseteket nézzük, amikor munka, tanulás illetve más program által lehetőség adódik az ismerkedésre, mert ezt ritka.


Például társkeresőn. Tudjuk, hogy olyan nagy a verseny, hogy sok nő egyszerűen képtelen mindenkivel elbeszélgetni, és többnyire a szerencse dönt, hogy ki lesz a befutó. Ha meg a férfi "villantja" a kocsit, a pénzt, a normálisabb nőket elriasztja, a pénzéheseket meg bevonzza. Mi a megoldás?


2018. jan. 1. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Valóban aki társkeresőre pl. autóval tesz ki képet, azt azonnal bedobják a nők az "autóval feszítős hülyegyerek" kategóriába, arról nem is beszélve, hogy utálják ha egy férfinek az autója az élete és az "autó szerelmese".

Ugyanez van, ha pl. gyúrós képet teszel fel, amint éppen kinyomsz 120 kilót a konditerembe, egyből egy gyúró matyi kis hülyegyerek leszel, aki nem tud semmi mást felmutatni, mint azt, hogy eljár konditerembe, ilyenkor jó sok bunkó és negatív tulajdonságot társítanak a férfihoz és előjön minden gyúrós pasi rémálma, az a gyönyörű mondat a nőktől, hogy "nekem nem jönnek be az izmos pasik".


A kérdés akkor tehát, hogyan mutasd ki mégis az értékeidet?

A válasz viszont nehezebben kivitelezhető mint gondolnád. A személyiségednek kell olyannak lenni, amely kellő titokzatossággal és magabiztossággal sugározza azt, hogy te egy értékes pasi vagy. És a nő kíváncsi lesz a kisugárzásod alapján, hogy mik lehetnek ezek az "értékek" benned.

És ezt csak élőben lehet csinálni, ezért is esélytelen egy férfi társkeresőn, egyrészt mert a férfi-nő arány az 10:1-hez, másrészt nem tudsz értéket kommunikálni magadról, csak egy pasi vagy a napi 100-ból aki ír a csajnak, és nincs az a kreatívan tűnő levél, amit ne kapott volna meg minden nő aki fent van neten.

2018. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Egyszer egy kérdésnél posztoltak több képet, ahol leginkább csak az arc látszódott és az volt a kérdés melyik a szimpatikusabb esetleg randiig eljutnánk-e valamelyik úriemberrel.

Ott bár volt 1-2 jóképű figura is, de nem az ő képeik voltak a legszimpatikusabbak, hanem az a kettő ahol a férfiak mosolyogtak bele a kamerába, egyik kicsit őrült pofát vágott, mintha valami nagyon feldobbta volna. Mindketten kinn voltak a szabadban.

Azért ők fogtak meg, mert fel mertek vállalni valamit magikból, nem a kötelező tükörszelfi otthon és nem azzal az unott képpel.


Szerintem ha képpel akarsz elmondani magadról valamit, akkor kérdezd meg a barátaid melyik kép vagy te igazán. Melyik beszél a leginkább rólad. Lehet az egy hülye kép vagy egy ahol boldog vagy vagy bármi. Szerintem veszteni valód nincs. A cél (ha jól vettem ki) egy értékelhető nő figyelmének felkeltése. És ezen ponton nyugodtan lehetsz aki vagy, ha kicsit őrült akkor legyél őrült, ha vicces figura vagy, akkor tegyél ki egy humoros képet.


Van egy kötelező sablon aminek mindenki eleget tesz mert elvileg lehet vele meríteni. De neked nem egy sablon nő kell.


Én hülye képpel is inkább nyomulnék mint hogy egy legyek a többi fürdőszelfis, vagy ágyban fekvő szelfis ember közül.

2018. jan. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Közèpiskolában hogy csajoztál? Gondolom se autod se pènzed nem volt. Ott is a sikeres fiúknak volt baŕátnőjük. Mutasd meg,hogy a munkádban sikeres vagy. Szabadidőd jól ès változatosan tudod eltölteni.
2018. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igényes, összeszedett képek és szövegek, figylmesség, vagy bármi, ami azt bizonyítja, hogy az illetőnek van önkritikája és magához való esze, értékrendje. A sikeres emberek képesek hinni magukban, nem akarnak boldog-boldogtalannak megfelelni, pont azért, mert tudják, hogy amire képesek az jó és a lehető legjobb úton járnak – az élet pedig őket igazolja. A sikeres ember kellemes benyomást kelt megfelelési kényszer nélkül is, szépen fogalmaz, jó a megjelenése, nem tol a közösségi média egyetlen szegletébe sem magától színvonaltalan tartalmat. Ez nem maximalizmus, egyszerűen csak egy önmaga felé állított általános elvárás. Emellett önálló, rugalmas, könnyen boldoguló ember: könnyen megtalálja a közös hangot, figyel a környezete (beleértve engem is) jelzéseire, nem mafla, nem mamlasz, tudja, mi a dolga. Rendezett, céltudatos életet él, amiben nincs helye üres szövegelésnek, sem unalomnak, a saját dolgaival is foglalkozik, nem az én szavaimat lesi. Figyelmes, de nem alárendelt és soha nem is lesz az, párkapcsolatban is megtartja az alapelveit és energiát fordít mindenbe továbbra is, ami fontos volt neki (munka, hobbi, sport, szerettei), ez nem jelenti azt, hogy feltétlenül ignorál, csak szerelemből fejlődni és jóllakni nem lehet. Ezt ennél jobban nem tudom leírni.
2018. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A magamutogatás pedig sosem lesz az értékek kifejezésére alkalmas eszköz. Aki értékes, annak nem kell bizonyítania, hogy az. Egyszerűen csak magabiztosan hátradőlni és ott előszedni az erősségeit, ahol konkrétan kérik. Ha ez nem így van, lerí az illetőről, hogy nem bízik magában és önmegerősítésből folyamatosan mutogatnia kell a dolgait.
2018. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze, igazad van, _áfonya_. Illetve igazad lenne, ha egy ideális világban élnénk, ahol mindenki a másik valódi természetét, személyiségét látná, és nem azt, amit az adott személy a társadalom felé mutat.

A valóságunk viszont nem így működik, szerintem. A 21. századi férfiak társkeresési lehetőségei pedig egészen biztosan nem. Ha nagyon vulgárisak akarunk lenni, ez is egy piac. A férfiak szempontjából pedig egy erősen kínálati piac. Ahhoz, hogy egy ilyen piacon "el tudjuk adni" a termékünket/szolgáltatásunkat (azaz: magunkat), marketing kell.


Tetszik, nem tetszik: ha önmagamat adom is egy bemutatkozásban, és tegyük fel, hogy a tök átlag (mert hisz' nincs rajtam semmi, ami kiemelne a férfitársaim közül) képeim után még el is kezdődik egy beszélgetés, gyakorlatilag a vak szerencsén múlik a dolog. A nő potenciálisan több tíz, száz férfival beszélget egyidejűleg, egyszerűen emberileg képtelenség ennyi beszélgetést normálisan vinni.

Márpedig ha van egy lehetőségem, azaz egy kezdő szöveg, lehetek akármennyire intelligens, tanult, magabiztos, sikeres, nem fogok tudni olyat produkálni, ami felkelti majd az érdeklődését. Illetve lehet, hogy teljesen véletlenül "beletrafálok" egy olyan dologba, amely szívügye az adott hölgynek, de ilyen ezerből egyszer van.


Sok ember szerintem ott téved, hogy azt hiszi, a vagyona majd pótolja a személyiségének a hiányosságait. Én ebben nem hiszek. Persze, biztos van olyan nő, akinél így van, de ő meg nekem nem kéne. Az én kérdésem arra irányul, hogy hogyan tudom elérni a lehetőséget, hogy a nő megismerje a személyiségemet. Pusztán a lehetőség létrehozásának a mikéntje érdekel. Ha létrejön ez a szituáció, elég jól elboldogulok azokkal a nőkkel, akik engem érdekelnek. Gondolok itt az értelmesebbekre.

2018. jan. 1. 14:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor talán olvasd el újra, amit írtam. Nem arról beszélek, hogy MIT, hanem arról, hogy HOGYAN. A sikeres ember egy bizonyos módon viselkedik. A leírásban sem henceg, de nem is önti a ki a lelkét. Egyszerűen olyan összeszedett, kritikus, tudja, hogy ott magáról mit és hogyan helyénvaló megosztani és mindezt lehetőleg úgy teszi, hogy még megpróbálja szellemes, érdekes formában is tálalni. A sikeresek képesek a másik fejével gondolkodni... A többség pedig nem az Astrára képes meg arra, hogy milyen egyetem milyen szakának milyen specializációján végeztél, mert ha nem szakmabeli, semmit sem mond neki. Az embereket úgy kell megszólítani, hogy érezzék, hogy van ott még, ahonnan az jött, amit a másik mond. Egy szép megfogalmazás, egy futólag megvillantott humor, annak sugalmazása, hogy olyan ember vagy, aki sok dologra vevő és nem burokban él, ergo nem kell szoronganod, ha megismered, hogy elítél. Ugyanakkor igényességet és némileg precizitást sugall, ezáltal érzed magadon, hogy neked is igyekezned kell, ha vele beszélsz. Az ilyen emberek attól tűnnek értékesnek, hogy egy olyan ember látszatát keltik, aki tudja, mit akar és nincs sok félnivalója, ennek ellenére viszont igyekszik. Gondolj bele, ha te tényleg sikeres lennél, nem fektetnél sem színvonaltalan, sem fölösleges dolgokba energiát, mint a másoknak mindenáron megfelelés vagy a tehetség bizonygatása. Egyszerűen csak hitelesen kommunikálnád, hogy van tartalom a sikereid mögött: innen a barátságosság, alaposság, igényesség. A sikeres emberek és az értékesek mások szemében szimpatikusak mindamellett, hogy hatékonyak a saját életükben. Csak így ismerik el, ha egy bunkó mellverdeső, sosem lesz akkora elismertsége. Ha meg nem tesz semmit és felületes marad, akkor meg azért nem.
2018. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!