Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Eléggé magányos, és otthonülős vagyok. Nincsenek barátaim, szóval nem nagyon tudok társaságba menni. Neten próbálkozom, de hát szinte lehetetlen.

Élőben nem tudom hogy hol tudnék ismerkedni.

Nagyon rossz érzés hogy hiába szeretnék barátnőt, nem tudok ismerkedni.

Pedig Budapesten lakom, de még is kevés lány van aki neten akarna ismerkedni.


2019. máj. 15. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Probálj meg felállni a géped mellöl!
2019. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Eléggé magányos, és otthonülős vagyok."


Akkor első körben talán mozdulj ki és keress olyan programokat, ahol találkozhatsz emberekkel...

2019. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, de ez nem egyszerű egyedül. Mennék, de nehéz elkezdeni.
2019. máj. 15. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Senki sem mondta, hogy könnyű lesz, de ha akarsz kapcsolatot, muszáj lesz.

Keress valamit, ami érdekel, és nagyobb társaságban űzik.

Sport, zenélés (komolyzenei együttesben akár), kórus, olvasókör, kézműveskedés, gombafelismerő szakkör, túrázás...

2019. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki Budapesten nem talál csajt, annak nem is jár az élettől!


Bár úgy rohadt nehéz, ha annyira lusta, hogy otthon ül.

Azt meg nem értem, hogy "Nincsenek barátaim, szóval nem nagyon tudok társaságba menni." ??? Minek kell melléd valaki, hogy ő dugja meg helyetted a csajt?

2019. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!