Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sokan, főleg nők nem szeretik a társkeresés céljából történő ismerkedési helyzeteket, mint a társkereső oldalak, vagy azt, ha egy idegen megszólítja őket valahol?

Figyelt kérdés

Rengetegen írják azt itt, hogy erőltetett, de szerintem ezt olyanok írják, akiknek jól megy ez az egész, és nincsenek az ilyen jellegű ismerkedési lehetőségekre rászorulva.

Bizonyára sokan mások sem szeretnék, csak nekik nincs más lehetőségük arra, hogy ellenkező neműekkel találkozzanak. Az élet szép lenne, hogyha mindig minden úgy alakulna, ahogyan szeretnék az emberek. De vannak olyan helyzetek, amikor meg kell alkudni.


2019. máj. 14. 09:13
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Ezt a 18-asnak írtam.
2019. máj. 14. 12:36
 22/33 A kérdező kommentje:
#19 Értem. Remélem, hogy a nők többsége ilyen, mint te. És te mit tudnál javasolni, hogy mondjuk utcán, buszon, esetleg boltban mit lehetne mondani? A szokásos mondatot? A társkereső oldalakon sajnos nem jártam sikerrel, de még nem adtam fel teljesen ezt sem.
2019. máj. 14. 12:44
 23/33 A kérdező kommentje:
Zenét az szeretek hallgatni, tehát a koncert elvileg tényleg nem lenne rossz, csak sajnos nem bírom a nagy zajt meg a tömeget. Meg oda általában többen mennek az emberek, gyakran a párjukkal, vagy másokkal.
2019. máj. 14. 12:48
 24/33 anonim ***** válasza:
83%

"Teljes képtelenségeket írsz, meg érthetetlen dolgokat! Volt már vajon egyetlen férfi is a világtörténelemben, aki amiatt ment oda nőhöz, hogy csak addig a szintig ismerkedjenek, hogy jóban legyenek, és haverok meg barátok maradjanak, semmi több ne történjen köztük?"

Na igen, pontosan erre gondoltam. Aki ezt "teljes képtelenség"-nek tartja, azzal nincs mit kezdenem.


"Úgy írsz itt, mint valami középkori pap, mintha a nemi vágy valami "bűnös, tiltott hátsó szándék" lenne."

Ne az én hibám legyen pls, hogy nem tudsz szöveget értelmezni. Sehol nem írtam, hogy a nemi vággyal gond lenne.

Azzal van gond, ha valaki a farkával gondolkozik.

2019. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem azt nem szeretik, mikor a frusztrált incel vagy a pua táborban kiokosított, sörhasú/szakadt vadidegen csávóka odaáll eléjük, hogy "hé, teccel, randiznál velem, megadnád a számodat?"
2019. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
65%

Számomra erőltetett, izzadtságszagú és teljesen felesleges. Bennem soha életemben nem volt vágy arra, hogy társam legyen, hogy legyen párkapcsolatom, egészen addig, amíg egy konkrét személy ki nem hozta belőlem. Mindig is ahhoz volt köthető ez a vágy, akibe beleszerettem. Minden kapcsolatom között több év telt el egyébként. Ha épp nem volt ilyen ember az életemben, akkor eszembe se jutott keresni, hiszen boldog és kiegyensúlyozott voltam anélkül is. Nyitott és barátságos emberként pedig rengeteg különféle emberrel beszélgetek, találkozok, ismerkedek teljesen más kontextusban "tét nélkül", nem vagyok elzárkózva a világ elől, hogy a csodára kelljen várnom, de ha pár évig nem találkozom senkivel, akivel minden fontos passzolna, akkor nem csinálok belőle tragédiát. Ezer különféle örömforrás létezik a párkapcsolatokon kívül az életben, amik sokszor sokkal boldogabbá tudnak tenni, mint bármilyen szerelem.

Nem tudom mások miért, de én ezért nem ismerkedtem soha életemben társkeresési céllal.

2019. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
83%
Mert a legjobb szerelmek barátságból lesznek. Szerintem valami ami az elejétől ilyen egyértelmű, és a másik rövid időn belül igen vagy nem választ vár, gyakran pár találkozó után, az nem ugyanaz mint mikor szép fokozatosan alakul ki valami.
2019. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
78%

Miért az itteni válaszolókkal vitatkozol, ha élőben te is azt tapasztaltad, hogy nem jó módszer, nem szokott beválni? Netán azt gondolod, ha itt vitatod, akkor valami változni fog?


Amúgy nem állítom, hogy tilos így ismerkedni, de ahogyan te is írtad: sok nőnek nem jön be. Aztán ha te találsz szerencsés kivételt, akinek igen, az a te dolgod.:)

2019. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Ezredszerre írom le: aki nem találkozik nemhogy nőkkel, de emberekkel sem gyakran, az vajon mit csináljon? Itt már nem lehet abban reménykedni, hogy majd csak kialakul valami barátság valahol valakivel, amiből később még bármi lehet.

A nők sokkal jobban bírják az egyedüllétet, és könnyebben is találnak párt. Ez a két behozhatatlan előnyük. Teljesen máshogy élnek, és fogalmuk sincsen erről a helyzetről.

2019. máj. 14. 15:47
 30/33 A kérdező kommentje:
25: Nem az ilyen stílusú kezdeményezésekre gondoltam.
2019. máj. 14. 15:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!