Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány egyébként bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány egyébként bejön arcra, meg alakra, akkor a rövid haj kizáró tényező?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 19:34
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

#2: Azért, mert egy betegség következtében elveszítette a haját.


#5: Hidd el, nem rajtam múlik... Minél hosszabb hajat szeretnék, nem szeretem a rövidet, de már a parókából is elegem van.

2019. máj. 5. 19:48
 12/32 anonim ***** válasza:
34%

Az attól függ, hogy , hogyan jön be arcra.


Szóval ha úgy ismerem meg a nőt, hogy hosszú kibontott haja van ami ugye nagyrészt eltakarja a füleket és az arc 2 oldalát is, és így gyönyörűnek látom, de mondjuk másnap mikor fel van fogva a haja és a haj semmit nem takar el és NEm látom ugyanolyan szépnek, noss akkro kizáró ok lehet.


De ha így is és úgy szép az egész arca akkor is kizáró ok lehet.

Persze attól függ, hogy mennyire rövid az a haj, szóval ha ilyen fiús rövid, vagy csak a tetején hosszú, akkor bocsi de nem kell, mert az nem tetszik.


Azt mondom minimum vállig érjen.


Az pedig, hogy göndör vagy egyenes vagy hullámos az teljesen mindegy ha arcra tetszik.

De ugyanakkro nagyon sokat befolyásol ez is egy nőn.


Szoktam látni, hogy esküvőkre meg nagyobb eseményekre a nők begöndöríttetik a hajukat vagy extra frizurát csinálnak és esküszöm borzasztóan tudnak kinézni néha.


Nagyon sokat befolyásol a haj ugyanúgy mint a ruha is, pláne ha először látjuk az illetőt.

2019. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
50%
És arra gondoltál már, hogy mi van ha saláta puncija van?
2019. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy a LELKE érdekeljen, b3b4szn4!
2019. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Van, akinek jól áll.
2019. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
53%
Az exem kifejezetten a rövid hajra bukott. De nem adtam be a derekam, nem vágattam le.
2019. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most a rövid haj együtt van emlegetve a kövérséggel, igénytelenséggel? Lemaradtam valamiről?
2019. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
78%
Én amúgy legutoljára 4 évesen tartottam ott, hogy nekem minden néni szép volt, aki hosszú hajú volt (ha bűn ronda volt az arca, akkor is.)
2019. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
40%

Nekem bejön ha göndör.

De csak alul.

2019. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
88%
Ez nagyon durva azért. Méghogy a nők felszínesek. xD
2019. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!