Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legyen mersze nőkkel ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen mersze nőkkel ismerkedni olyan férfinak, aki 31 éves koráig még csak nem is csókolózott?

Figyelt kérdés

2019. máj. 1. 23:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nem kell belenyugodni. Mondom: menj pszichológushoz, mert valami mentàlis problémàd lehet, hogy 30 év alatt egy csókot sem tudtàl összehozni. Nagy mértékű gàtlàsok, félelmek lehetnek benned, amiket szakember segítségével fel lehet oldani. Almàsi Kitti példàul jó szakember, ha rendel még, érdemes lehet felkeresni.


Miutàn rendbe tetted magad mentàlisan, akkor menj csajozni.


De te döntesz, a te életed. A prosti kényelmesebb megoldàs, de egy igazi szexpartnert, aki önmagadért dug veled vagy egy baràtnőt nem pótol.

2019. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Dehogy lehet feloldani, egy nagy f..t lehet feloldani...ezt tapasztalatból mondom.
2019. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#22


Nyilvàn vannak, akiken nem lehet segíteni. A gyógyulàs kétélű dolog: a betegnek is akarnia kell. A placebo hatàs ezt igazolja. Szerintem a lelki gondoknàl is így van. Az emberek többsége azonban csak szeretne dolgokat, de nem akar. Ha a kérdező el van a prostizàssal, és csak szeretne dolgokat, akkor nem biztos, hogy lesz javulàs. Ha akar, akkor lehet. Én így làtom a dolgokat.

2019. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
5: Ez a napi 40 nő úgy baromság , ahogy van. Eleve nem tetszhet ennyi.... évente van 40 aki tetszik, nagyon max. Szóval ha nálad napi 40, akkor te a 80 éves Marinénitől a cirmos cicáig mindent és mindenkit megdugnál akin lyuk van... Ez pedig nem tudom a kérdezőhöz hasonlókat minősíti, vagy téged.
2019. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Na ez marhára szemet szúrt nekem is, hogy vajon hol lehet ennyi nőhöz odamenni, és mit lehet nekik mondani.
2019. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én 40 felett csókolóztam először. (F)
2019. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!