Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legyen mersze nőkkel ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen mersze nőkkel ismerkedni olyan férfinak, aki 31 éves koráig még csak nem is csókolózott?

Figyelt kérdés

2019. máj. 1. 23:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha az illető férfinek még szándékában áll csókolózni ebben az életben akkor legyen mersze.
2019. máj. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
34%

Az illető nem férfi. Valószínűleg nem tanítottàk meg neki, hogy férfinak lenni nem csak azt jelenti, hogy valami lóg az ember làba között, hanem úgy is kell viselkedni. Ez van akkor, amikor valaki mellett nincs egy normàlis férfikép. Nem csak olyan elcseszett lesz, hogy még 30-as éveiben is ismeretlen neki a punci, de a férfiassàgról sincs fogalma.


Hàt, legyen merszed, mert a fiatalsàgod nagy részét màr elszórtad! A csókon normàlis esetben màr tizenévesen àt kellett volna esned, nagyon le vagy maradva.


Viszont azt tanàcsolom, hogy elsőnek a pszichológushoz indulj mert valamilyen mentàlis problémàd lehet. Azt tedd helyre, és utàna menj csajozni

2019. máj. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
4%
A masik, hogy a csajok fognak-e vele foglalkozni? Vagy csak a prostik?
2019. máj. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
49%
Én 32 vagyok, egyszer csókolóztam már 20 éve. Akkor mi van? :) Persze, hogy legyen, hiszen csak így változhat a helyzet. Az előző gyászhuszárokkal ne foglalkozz, 50x nagyobb férfi vagy, hiszen 400 elutasítás sem állít meg, ő meg 3 után elsírná magát, mert nincs hozzászokva.
2019. máj. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

#4


Te most komolyan gondoltad, amit írtàl? Haver, nekem 400 elutasítàs semmiség, hiszen az nagyon alap megszólítàs. Engem nem zavar a visszautasítàs, te viszont gondolom csak hasraütésszerűen írtad azt a szàmot, bele sem gondoltàl abba, hogy valaki végigcsinàlja. Az én napi(!) rekordom 40 nő/nap volt, ebből mind visszautasított, de nem érdekelt. Kitartàsomnak meg is lett az eredménye, mert 3 hónappal később elcsàbítottam egy nőt és megdugtam.


Vajon te meg a kérdező hàny megszólítàsnàl/randinàl jàrtok összesen, abból mennyiből lett valami, hogy kezeltétek a visszautasítàst? Elértétek màr az 1000-et? Vagy mire vered magad?


Arra, hogy 12 éves kölyökként egyszer smàroltàl egy kortàrsaddal?

2019. máj. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
9%
Nincs sok értelme. Valószínűleg csúnya vagy, vagy alacsony, vagy mindkettő, akkor pedig ezután sem lesz esélyed a nőknél, legfeljebb ha gazdag leszel.
2019. máj. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
4%
Még valami: leszàmítva a gúnyolódàsodat, a motivàciód jó a kérdezőnek, de attól tartok semmire sem megy vele. Ő nem férfi jelenleg, felesleges hazudni magànak. Neki előbb egy jó szakemberre lenne szüksége, ahogyam amúgy neked is, hogy feltàrja a gàtlàsaitok valódi okàt.
2019. máj. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Persze.
2019. máj. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Lehet mersze, az ingyen van és nem is büntetik. Csak épp semmi értelme.
2019. máj. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint én sem vagyok férfi. Mondjuk én csókolóztam már iskolás koromban.


Villanyszerelő szakmunkásképző intézetbe jártam (gyengébbek kedvéért, nő csak az igazgatóhelyettes volt), aztán utána elmentem kamionozni (ott se sok nő van, max. fizetős), végül Bruneibe mentem ki offshore olajplatformra dolgozni (amitől ti "férfiak" lefosnátok a bokátokat igencsak hamar), végül üzemi baleset miatt lett vége a dolognak, és itt vagyok 35 évesen végtaghiánnyal (a 20 éves insta modellek nem szeretik a rokkant pasikat, bár itt a GYK alternatív valóságában, meglehet mégis), szóval így jártam. Nem vagyok férfi, kövezzetek meg, ha már Bruneiben nem tették meg. Bizony.

2019. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!