Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kisebb városban elek, itt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb városban elek, itt nem találok barátnőt, hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 26 éves srác vagyok, ahol lakom nem találok párt magamnak, barátaim úgy igazán nincsenek, szórakozóhelyre nem igazán járok el, mit tanácsoltok? :/
2019. máj. 1. 07:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen. Pesten a kerítés is kolbászból van, a tompdellek meg a telefonszámukat osztogatják az utcán.
2019. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Akkor is lényegesebben könnyebb ismerkedni mint akárhol, az biztos
2019. máj. 1. 11:24
 13/18 anonim ***** válasza:

Figyelj. Azt nem tudom hogy hívják a szomszédom. Ha Pesten megszólítasz valakit az emberek rögtön védekező reakciót vesznek fel


A nagy tömegben több a magányos is, nem véletlen a metropoliszokban van a legtöbb magányos ember, 1 személyes háztartás.



De akkor költözz, ne nyafogj, vár Eldorádo

2019. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem tehetem meg anyagi okok miatt, egyébként mennék..
2019. máj. 1. 11:29
 15/18 anonim ***** válasza:
Ember, neked csak a kifogasaid vannak.
2019. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem tehetek arról h önerőből nem tudok elkoltozni ebben a nyomorult országban, meg sok ember sem..
2019. máj. 1. 12:12
 17/18 Rockarc ***** válasza:
100%

Ne Pestre koltozz, hanem egy megyeszekhelyre. Ott is kolbaszbol van mar a kerites.


Igazabol a te gondodat nem a varos merete hatarozza meg elsosorban, mert az az egyik legkonnyebben orvosolhato dolog. Barmikor megteheted, hogy egy szomszedos, vagy nagyobb varosban vallalsz munkat. En is jartam evekig napi szinten. Siman megtehettem volna azt a kesobbiekben, hogy a kornyekre koltozok. Vajon teged ebben mi akadalyoz meg? Leginkabb a sajat lustasagod.


Pontosabban meg az sem. Hanem az, hogy tudod, hogy ugyse lesz eredmenye, igy belefogni sem erdemes. Celtalanul eldegelsz, nem jossz be a noknek, es mar sajat magadert sem vagy kepes valtozni. Valljuk be, tenyleg nem vagy egy fonyeremeny. Sok jora ne szamits az eletben, masok nem fogjak neked kikaparni a gesztenyet, ha magadnak nem akarodzik nekiallni.


43F

2019. máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
42%

Költözni akarsz, de nincs lóvéd?

Csajozni, de nem megy?


RENDŐRSÉG.


A rendőrsuliban van lakhatás, fizu, fix melóhely, és sok nő benedvesedik az egyenruhás pasiktól.

2019. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!