Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy hogy követett egy faszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hogy követett egy faszi bátyja a városban, akit felültettem, ha 100 %-ig biztos vagyok benne, hogy utánam jött? Halál komoly.

Figyelt kérdés

Egy hónapja volt, higy telefonszámot cseréltem egy sráccal és tudta a telefonszámomat. Másik hétvégére beszéltük meg, de én nem jelentem meg, mert megtudtam párkapcsolatban van, átvágott, megérdemelte... Rosszul is voltam.


Szóval valahogyan megtzdták ki vagyok telefonszám nem nagyon lehetett. Nincs fent sem Viberen, sem whatsappon képem, sem nevem, tudakozó letiltva, Meseengeren se tud rám keresni...


2. Még az lehet, hogy instagrammon nem csak az adatlapj@t néztem meg a srácnak, hanem a sztoriját is és ott kaphatott el... Ez játszik, ott látszik a teljes nevem is.


Szóval a faszi, utána néztem Facebookon és ezer százalék, hogy ő volt. Le is fényképeztem. Már a második bevásárló központnál láttam, nem is jött be,kint figyelt és telefonált,mindig pint utánam indult el onnan. Ekkor teszteltem mentem egy kört a városban, kisváros és egy 3. plázánál is ott volt a parkolóvan. Mikor kijöttem állt a kocsija mellett és telefonált.


Egyszer gondoltam, hogy odamegyek és megkérdezem, hogy "maga követ". De konkrétan tovább is figyelt...


Biztos, hogy követett...


Ekkora feneket keríteni, hogy felültettem egy srácot. Vagy van valami haverjuk, aki ért a telefonokhoz és megtalált szám alapján...


De ez akkor is ijesztő... És halál komoly.


2019. márc. 25. 20:28
 1/10 A kérdező kommentje:
*és így tudta a számomat
2019. márc. 25. 20:29
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Én szerintem már bemennék a helyedben a rendőrségre, és megkérdezném bent, hogy ezzel tudnak-e valamit kezdeni. Vagy ha nem tudnak, akkor mit tanácsoltak, mert megijedtél és fogalmad sincs, mit érdemes tenni egy adott szituációban.


Én is már koptattam le gerinctelen taknyot, de ezt nem csinálta senki utána. Párszor csúnyán nézett rám, amikor megláttuk egymást az utcán, de ennyi. Tiltsd, töröld online felületről, az életben pedig más módszerekkel tartsd távol.

2019. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Még annyit, hogy szimplán idióta. Rengeteg ilyen szaladgál az utcákon.
2019. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Rossza a lelkiismereted kislány! Üldözési mániáról hallottál már?
2019. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Érdeklődni a rendőrségen nem kerül semmibe.

Instán névváltoztatás, privátra állítás.

Facen beállítani, hogy senki se jelölhessen be, ne írhasson akárki.

Telószámcsere!

2019. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem üldözési mánia, fugyelj a 3. bevárló központ parkolójában jelent meg!!! Nem is vásárolt. Diremt megkerültem a fél várost. EZ NEM VÉLETLEN.


Nincs rossz lelkiismertem. Ő bszott át, hogy mennyasszonya van, hazudott... Szerintem megérdemelte... De azért, nem fognak lecsukni, mert nem mentem el egy randira...

2019. márc. 25. 20:59
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez elég beteg. Lehet beszélned kéne vele, hogy kopjon le, mert különben következményei lesznek, illetve hogy adja át az öccsének hogy azért mondtad le a dolgot, mert becsapott.
2019. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

A 3. bkp helyett én a rendőrség parkolójában vártam volna, hogy na most mivan.

32/f

2019. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legyen nálad gázspray, ki tudja milyen elmebeteg lehet. Vigyázz magadra.
2019. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp érdemes lenne a rendőrséghez fordulni
2019. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!