Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van olyan kevés jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan kevés jóképű férfi?

Figyelt kérdés

Mármint, sokkal kevesebb, mint szép nő.


Lehet mondani, hogy a nőknek könnyű, ott a smink, de sokkal több olyan nő van, aki minimális ráfordítással gyönyörű, mint jóképű férfi.

Pl az utcán sok ilyen szép fiatal lányt látni:

[link]

[link]


Viszont igazán jóképű férfi, meglehetősen kevés van, mint pl:

[link]


Most a vonzalmat hagyjuk, hisz az többtényezős, és a külsőtől - mármint, a szép vonásoktól - kisebb százalékban függ, mint más dolgoktól.


Szóval, mi az oka, hogy az "átlag nő" sokkal szebb, mint az "átlag férfi"?


2019. ápr. 28. 14:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
69%
Első lány nem tetszik.Valahogy olyan deformált feje van..vagy rossz a beállítás.
2019. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
8%

18#as vagyok. Nincs semmi ellentmondás a válaszomban, csak nehezen megy az értelmezés, de parancsolj, segédlet.


A két lány semmi extra. Nem azt mondtam, hogy nem szépek, hanem azt, hogy nem a szépségük fogna meg. Azt mondtam, hogy ugyanolyanok mint a többi lány. A nők már szépséggel nem tudnak kitűnni, s a reakciód is mint egy ezt bizonyítva, lévén csak a külsővel kapcsolatos véleményemre válaszoltál.


A nőkkel sok baj van, mint mindenkivel. Én nem azt mondtam, hogy ez a legnagyobb baj, azt mondtam ez is egy baj. Nem azt mondtam, hogy neked az a bajod, hogy túl nagy az elvárásod, hanem azt mondtam, általában a nőknek ez baja. A rád vonatkozó rész innen az elkorcsosult szépség ideál. Belinkelsz egy hülye gyereket, tipik tini-sztáros hajjal, kicsi szemekkel, kicsi állal, kicsi orral (ez evolúciós szempontból mind gyengeséget jelent), kisfiús arccal, akinek az egyetlen férfias tulajdonsága talán, hogy van arcszőrzete.


"Szóval lecsúnyázni azokat a lányokat korrekt, hát hol lennének már szépek"


Nem vagyok benne biztos, hogy ez a mondat értelmes, de ha jól asszociálok, akkor továbbra sem csúnyáztam le ezeket a lányokat. Nekem nem tetszenek, túlságosan is tömegtermékek. Szép lányok is lehetnek tömegtermékek. Nekem nem csak az számít, hogy arányos legyen az arca tudod.


Igen és ezt már feljebb leírtam, nem neked magasak az elvárásaid, vannak ám nők rajtad kívül is. Neked elkorcsosult szépségideálod van. A srác nem helyes, neked mégis tetszik, nem magasak az elvárásaid, csak neked nem a "férfiasság" tetszik. Mi ezen olyan bonyolult? Nem lehet vitázni itt, túl buták hozzá az emberek.


Semmi ellentmondás nincs, és nem rosszindulatú, csak nyers. Bár egy ilyen degradáló kérdés után, nem is tudom miért kéred ki magadnak?


"Miért vagyunk mi mindannyian szépek, és ti annyira csúnyák?"

2019. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom mi lehet az oka,hogy sokkal tobb a szebb lany mint fefi,de az tudom,hogy tenyleg igy van.Barki barmit mond...

Vegyunk pl egy egyetemet.Azt,ahova en jarok pl. Egy kisebb egyetem,nincsenek olyan huuu de sokan ott.

Kb 1000 egyetemistabol kb fele lany es fele fiu.500 lanybol en allitom hogy 300 teljesen rendben van,50 szepnek mondhato,es van kb 10 ami kimagasloan szep.A maradek 140bol 100 atlag alatti,es 40 elhizott vagy csunya arcu.

Ezzel szemben a fiuk kozul tenylegesen jokeput lattam 3at.A tobbi vagy atlagos,vagy atlag alatti..


JA,es ezt nem azert irtam,mert en csak jokepuekkel allok szoba ;) ...hanem azert mert a mi kornyekunkon is kb ugyan ez jatszik,mint a kerdezonel..

2019. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
25%

#34: "Nem tudom mi lehet az oka,hogy sokkal tobb a szebb lany mint fefi,de az tudom,hogy tenyleg igy van.Barki barmit mond..."

Ez kb. olyan szintű állítás volt, hogy a Föld lapos, bárki bármit mond.


Itt amúgy nézelődött már bárki is egyetemista közösségeket facebookon? Olyanokat, ahol eseményekről raknak ki képeket? Ott a legtöbb ember (férfi és nő) teljes mértékben átlagos. Nyugodtan keressetek rá bármelyik HÖK oldalra.

2019. ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 peca1000 ***** válasza:
0%

A nő dolga, hogy szép legyen.


A férfiaknál ez nem olyan lényeges, így a küllemre is kevesebbet adnak.


Sok káros szenvedély, elhízás, stb. ami a jóképűség ellen dolgozik.


Ezért ritka a "helyes, sármos,jóképű" pasi, mint amilyen én is vagyok :D

2019. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!