Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi 30 év felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 30 év felett szűz az mennyire előny?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 23. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Semennyire
2019. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem te is sejted a választ:)

Sorbanállnak nálad a huszonéves csajok?

2019. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nagy előny. Akkorra mágussá változik, a farka meg varázspálcává.
2019. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hátrány.
2019. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha papnak készül, akkor mindenképp az.
2019. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Azt javaslom ne áruld el egy nőnek sem.
2019. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem semennyire. És nem feltétlenül azért, mert tapasztalatlan, mert az bőven elnézhető, vannak akik a sokadik nő után sem jobbak mint más elsőre, mert lszrják a nőt.


A baj inkább azzal van, amit itt is heti rendszerességgel olvashatunk, hogy "érdekel milyen lenne mással" ," még csak a barátnőmmel voltam, ő meg már mással is,akkor jogosan csalom meg?" és hasonlók.


Magyarán minden joggal, elkezd érdekelni hogy milyen másik nővel lefeküdni, és ez előbb utóbb tettekig fajul sok esetben. Tehát előrelátó nő hosszú, komoly kapcsolatba nem szívesen kezd szerintem szűz pasival, pont amiatt,

2019. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

bocsánat, véletlenül elküldtem.


szóval pont amiatt, mert ezek a problémák általában félütik a fejüket, és a kíváncsiság nagy úr, plusz néhány gyökér ember (férfiak és nők is) képesek kiakadni azon, hogy a párjuk volt előttük valakivel, ők pedig csak vele, és ezt a másik fejéhez is vágni, szinte bűntudatot kelteni.

2019. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nagy elöny a tulvilági boldoguláshoz. (Tényleg erre pályázol?)
2019. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

"Magyarán minden joggal, elkezd érdekelni hogy milyen másik nővel lefeküdni, és ez előbb utóbb tettekig fajul sok esetben."

Ez pont nem igaz. Ennyi erővel aki meg már sok nővel volt egy idő után visszavágyik valamelyik exéhez, mert az valamiben jobb volt.

2019. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!