Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi t*ketlen?

Figyelt kérdés
Tinder. Miért van az hogy 10bol 7 emberrel nem lehet normálisan beszélgetni... Sokan nem veszik a faradtsagot egy normalis beszelgetesre, ismerkedésre. Unják az alap milyen napod volt, mit tanulsz/dolgozol stb. kezdő köröket. De ket mondatból a nagy őt várják vagy mi? Kozben semmi info nincs a profiljukon ami alaojan lehetne mast irni. Minek ismerkednek az ilyenek? Tok értelmetlen.

2019. ápr. 11. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
A tindike az töcsökkereső. Mit vársz ott, irodalmi esteket? Örülj ha írni, olvasni tudnak legalább.
2019. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert a tinder nem egy értelmes társkereső.
2019. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor hol érdemes? 😅
2019. ápr. 11. 22:53
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

facebookos csoportokban


esetleg badooo bár ott is sok a tirpák

2019. ápr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Tindert nem toltam, de társkeresőn egy idő után megtanultam, hogy aki annyira nem veszi komolyan magát, hogy 3-4 értelmes, kerek mondatot írjon magáról (és nem arról, hogy milyen kilométer hosszú igény listája van), azzal úgysem lesz semmi, mert vagy csak szórakozni van fent, nem elköteleződött a párkeresés irányába, vagy sötét mint az éjszaka.



Amúgy szerintem ez jó szűrő is egyben. Akivel 10 szót nem tudsz beszélgetni, attól mit vársz?


Akire ráirni sem tudsz, mert az adatlapján kb a neme és a kora az egyetlen info, és annyi személyeset nem irt le, hogy valamivel egyáltalán nyitni lehessen nála (persze két perc után közli, hogy a ki vagy jellegű kérdéseket unja), az flegmáskodjon nyugodtan, de nekem köszi nem érdekes.



Ez persze azt hozza, hogy nem lesz 500 randim, de akivel tényleg lesz, azzal a nővel érdemes is kezdenem.

2019. ápr. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem bírtam a társkeresőket annak idején, hiába ajánlottak többet is, mindenhol ugyanaz a sekélyes színvonal volt. Aztán adtam egy esélyt neki és előfizettem egyre. Úgy voltam vele, hogy aki áldoz erre, az komolyan is keres, nem időtöltésre és szórakozásra használja. Így is lett.
2019. ápr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!