Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkereső oldalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső oldalt ajánlanátok egy 2 gyermekes 35 feletti nőnek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyasmire, hogy ahol nem a kizárólag szexkapcsolatot keresőkbe botlik bele az ember. Olyan oldalt szeretnék, ahol lehet beszélgetni is, mielőtt arra kerülne a sor, hogy találkozzunk a másikkal. Az elittársról mit gondoltok? Ott vannak fent olyanok is, akiket nem zavar, hogy a másiknak a diplomája és állása mellett van 2 gyereke is? Vagy ott csak a gyerektelenek rughatnak labdába?

2019. ápr. 11. 14:36
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
10-es, de ahhoz csak eléggé tapasztalt vagyok már 2 válással a hátam mögött, hogy azokat ki tudom szűrni. :-) Ha meg nem, akkor lesz pár jó óránk. :-) Nem esek ettől kétségbe addig, míg a gyerekeim nem keverednek bele.
2019. ápr. 13. 15:19
 12/26 anonim ***** válasza:
Sikerült a randi?
2019. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Mekkora gyökerek vannak itt... 2 gyerek mellett elhiszem nincs időd/alkamad előben ismerkedni. Bevallom társkeresözöm én is de,szerintem a való életben ismerkedni jobb.

Esetedben arra gondolok megismer egy pasi,kialakul egy szimpátia+. (Nem vagy már buta tini,hogy két szép szó után szerelmes legyél. ) Lehet a pasi társkeresőn megriadna a két gyerektől,sztereotípiák élnek benne,csípőből elutasít. Való életben megkedvel ad egy esélyt neked.

De ha oldalt kell mondani elittárs???

2019. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
63%

Fordítva kell feltenned a kérdést: 2 válás után mi a garancia, hogy a 3. nem végződik azzal?! El se tudom képzelni, hogy egész életemet úgy kelljen leélnem, hogy anyám legfrissebb pasijaihoz alkalmazkodjak. Márpedig ez vár a XXI. században az emberiségre. Sötét jövő közeleg.

28F

2019. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Nekem a 2 gyerek nem volna gond. 2 apával annál inkább.

Bocsánat kérdező ,de ha jól sejtem 2 gyerek 2 apa? 2 házasság? Ismerek pár ilyen nőt /lányt. Egyszer rosszúl választani...na de többször.

Vagy szerencsétlen vagy a szerelemben,vagy csapodár,vagy nem vagy kitartó egyből a vészkijáraton kimész.

2019. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

A randi jól sikerült, nőnek éreztem magam ismét és lesz folytatás is jövő hétvégén.


Kedves Utolsó! A 2 házasság között 10 év telt el, én kitartó lettem volna, csak mindkét volt férjemnél bejött egy szerető a képbe, amit szerintük a gyerekre való tekintettel tűrnöm kellett volna. Hát én inkább váltam, mint 2. legyek a házasságomban, bár a 2.-nál még 2 hónap párterápiára is jártunk. De ő ragaszkodott a szeretőjéhez is ennek ellenére.

2019. ápr. 14. 03:50
 17/26 anonim ***** válasza:
50%

Ugye tudod, hogy akkor viszont neked kell valamit változtatnod, hogy a férfiak ne szeretőt keressenek melletted...

Lehet elsősorban előbb magadban kéne megtalálnod azokat az okokat, hogy miért végződtek válással a házasságaid. Én nem bírom elképzelni, hogy mindkét férjed egy szép napon gondolt egyet és elment megcsalni.

Neked kell tudnod, hogy mi vezetett odáig, hogy a kettőtök közötti fogadalmat miért dobták sutba kétszer is...

Ha ezek az okok megvannak és sikerült letisztáznod magadban, hogy milyen hibákra kell figyelned, na utána lehetne párkeresés.

Lehet egyébként millió egy oka annak, amiért kétszer is megcsaltak, én mindenképpen végigvenném az okokat és ez bizony nem két perc.

2019. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
A 2 házasságom között 5 évig nem volt senkim se, így bőven volt időm magamat elemezni és hibákat javítani. Egy házasság sosem 1 emberen múlik. A megmentéséhez is 2 fél szükségeltetik.
2019. ápr. 14. 13:46
 19/26 A kérdező kommentje:
3-szorosan elvált 40 éves férfival volt randim, tehát az én 2 válásom hozzá képest még -1. :-)
2019. ápr. 14. 15:11
 20/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért tetted rám a downvote-ot. Ha te úgy érzed, hogy mostani pasinak három válás után te leszel két válással a hátad mögött a végállomás, akkor áldásom rátok 😃

Nekem inkább tűnik úgy, hogy feltettél egy kérdést amira most már nem szeretnél válaszokat kapni 😃

2019. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!