Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkereső oldalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső oldalt ajánlanátok egy 2 gyermekes 35 feletti nőnek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyasmire, hogy ahol nem a kizárólag szexkapcsolatot keresőkbe botlik bele az ember. Olyan oldalt szeretnék, ahol lehet beszélgetni is, mielőtt arra kerülne a sor, hogy találkozzunk a másikkal. Az elittársról mit gondoltok? Ott vannak fent olyanok is, akiket nem zavar, hogy a másiknak a diplomája és állása mellett van 2 gyereke is? Vagy ott csak a gyerektelenek rughatnak labdába?

2019. ápr. 11. 14:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
bármelyik társkereső jó lehet, csak jól szűrd meg a jelentkezőket :)
2019. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Padaam
2019. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Kedves 2. Annak a társkeresőnek megnéztem a reg. nélkül elérhető verzióját, de a férfiak tekintetében a 35-40 közötti korosztályban nem találtam túl vonzónak.

Most felregeltem a barátnőm tanácsára a randivonalra, de azt írta, hogy 24 órán belül fogják majd elfogadni az adatlapom valamikor.

Addig is körbenéztem és meglepetten láttam rajta 2 munkatársamat is, akiknek párjuk van, de az adatlapjaik szerint egyedülállóak. :-O

2019. ápr. 11. 18:46
 4/26 Izabella220 ***** válasza:
100%
Ez nem csoda,sok kapcsolatban lévő fennt van egyedülállóként.A párom evekig fennt volt,más társkeresőn.A barátnőim jelezték,de cuki volt a párom.Magyarazatként ő nem regisztrált,a facebook automata regisztrálta,nem tudtam sírjak vagy nevessek az idióta magyarázatán.
2019. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%
2 gyerek, 35+? Egyiket se. Ha meglatjak ezt az infot igy, mind menekulni fog.
2019. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem kivansz te egy kicsit sokat? Két gyerek mellett ne szex kelljen neki.. és te mit tudsz adni? A diploma nem túl sok.
2019. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy egészéges , normális férfi, ha vonzónak talál téged nem fogja érdekelni, hogy van két gyerkőcöd :)

Én is ismerek olyan 30 körüli anyukákat akiknek már lassan kijárja a gyerek az általánost aztán a jelenlegi párjuk elfogadja a gyereket is, hogy nem saját, mert szereti a párját. :)

Az egyik ilyen anyuka biztos érzéki az ágyban, sokat szoktam üzleti tárgyalások során vele találkozni. Mit ne mondjuk, én is elfogadnám a gyerkőcöt, ha ő lenne nekem :)

27/F

2019. ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Bárhol. Egy normális férfit ez nem zavar,hogy van gyereked,ha te mellette normális nő vagy :D

Én nem egy ilyen példát tudok,van ismerős ,barátnő akiknek van gyerekük fiatalok,elváltak és találtak nagyon jó pasit aki ígyis el fogadja őket. Ez nem kell,hogy kizáró ok legyen.

2019. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös és 6-os. Úgy néz ki, hogy azért 1 nap alatt 12-en írtak rám a bő adatlapom alapján, akiket nem zavar, hogy van 2 gyerekem, mert nem vagyok csúnya, nem hagytam el magam. (34-42 éves korig.) Köztük olyanok is, akiknek nincs gyerekük. Az egyikükkel nemsokára, 1 óra múlva, randim lesz gyerekek nélkül a természetben. Az alatt a 2-3 tervezett óra alatt, míg ráérek, csak kiderül, hogy végülis ő mit szeretne.
2019. ápr. 13. 15:00
 10/26 anonim ***** válasza:
61%

Persze, hogy nem zavarja őket, mert elsősorban a lábid köze érdekli őket. :D


32/F

2019. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!