Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nem féltek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nem féltek, hogy a migránsok elveszik majd tőletek a nőket?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 3. 18:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Vajon ki állhat e kérdés mögött?


HMMMMM...


https://www.youtube.com/watch?v=7ju_hcQr5es

2019. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%
10: egy ujjal nem nyúlna igényes nő romához, úgyhogy gondolom, milyen nőket vettetek el :D
2019. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Hát, a magyar csajokból még ki is nézném, hogy a WC-t használni sem tudó, analfabéta, 60-as IQ-jú arab szökevénnyel jönne össze magyar pasi helyett, mert az legalább egzotikus. Majd megtanítja szarni is, amilyen szolgalelkű nép a magyar.

De én mégse félek ettől, mert alapból külföldön tervezek élni. Ott meg egy helyi vagy más EU-s országból bevándorolt nő az ilyeneket észre sem veszi, emberszámba sem veszik, nem hogy férfiszámba. Egy politikailag megtűrt hulladék réteget képeznek. Németországban az ilyenek ott rohadnak félig bezárva egy menekültszállóban, a kutya sem fekszik le velük, nem hogy egy német nő.

Szóval részemről, én nem aggódom.

2019. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Lassan már a kínai hapsik is viszik a magyar nőket.. A gond szerintem nem a személyiségekkel van ha nem azzal , hogy az ország fele albérletben él mert még egy lakást sem tud venni az itten bérekből..
2019. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagytok ilyen degeneráltak?
2019. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem félek, vagy nálunk szerencsére csak kevesebb mennyiségben vannak. Svédországban, vagy Franciaországban már parásabb lenne a helyzet, olyan téren is, hogy nagyobb az esély nemi betegség elkapására, illetve a hamis nemi erőszak vádjának a "píszí" jegyében.
2019. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
64%
10-es! Ti romák elvettétek, az igénytelen, lom nőket legfeljebb. "Gyá! Mennyi népek dikk" Ezt hallottam annak idején a vonaton Miskolcon egy magyar szőke lánytól, aki egy csapat romával volt. Na az ilyen nőket veszitek el ti. :)
2019. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
22%

A nyugati férfiak imádják magukat civilizáltnak hinni a keletiekhez és afrikaiakhoz, sőt, az őseikhez képest is, de az ilyen "elviszik a MI nőinket!!! ennek a területnek a nőit!!!!!" hozzáállásból, ami tök alapnak számít simán látszik hogy az agyatok pont ugyanolyan mint a barbárabb korok és barbárabb területek férfiaié.


Nincsenek nektek nőitek, akiket félthetnétek idegen kanoktól.

2019. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Azt mondom hogy az a nő aki egy migránssal leáll az az ő baja és magára vessen. Csak azt lehet elvenni, aki hagyja hogy vigyék. Nem tudom ez miért kérdés ?

Innen már a magyar is menekül :D csak lassan körülöttünk annyira elfajulnak a dolgok ahol ezek a migránsok betették a lábukat, hogy sok helyről idefognak menekülni az emberek, mert itt még a biztonságunk megvan pl. én mint nő mehetek úgy utcán hogy nem ér atrocitás pl. OV lehet azt mutatja, hogy túllőtt a migráns témájával, de tájékozódni kell, sokminden van amiről nem beszélnek. A történelem folyamán is voltak dolgok amikről sokan azt hitték nem lesz nagy gond belőle pl.2.vh. és lángba borították egyes emberek az egész világot. Szóval az a nő akit egy migráns vihet azért nem kár kedves kérdező!!

2019. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
A kecskémet inkább féltem.
2019. ápr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!