Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól látom hogy a pénz nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom hogy a pénz nem segít a minőségi társtalálásban?

Figyelt kérdés

Rövidített változat: ha /úgy tűnik hogy/ sok pénzed van, több "alja" nő fog rádtapadni, aki csak a pénzedre hajt és végül csalódni fogsz. Viszont az egzisztenciális megjelenés is számít hogy bejöjj a nőknek. Mi a megfelelő szint?


Hosszabb:

Félre értés ne essék, adok magamra férfiként, hogy gazdag vagyok-e az nézőpont kérdése, de én meg vagyok elégedve.

Sokszor írják ugyanakkor hogy a nőknek az számít mije van a férfinak. Én viszont már jelenleg is úgy érzem maximumon vagyok megjelenésileg.

Pl. igényes ruháim vannak, de ha drágábbat vennék sem javítana a megjelenésemen.

Szintén, ha 400 ezres telefont vennék, (főleg ha ezt az új kihajthatós androidot) lehet jobban megnéznének. Vagy ha lenne kocsim. (Budapesten lakok, nem látom értelmét.)

Ugyanakkor már így is mindenből harmad annyiért veszek mint megtehetném - mert nincs a drágábbra szükségem, és a drágább cucc csak a golddiggereket vonzaná. A golddiggerek viszont nem kellenek mert erkölcsileg általában nagy nullák. Jól látom, vagy mi erről a véleményetek?



2019. márc. 22. 06:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ehhez nem kell pénz hogy rájöjjek. Szép is, jó is ha van, de nem minden. Pénzen meg nem lehet szerelmet vásárolni.
2019. márc. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még rövidebb változat: az alja minimálbéres férfi utánzat ráakaszkodik egy irányítható, befolyásolható buta nőre és rajta élősködik. A nőt természetesen semmibe és nem is költ rá.
2019. márc. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen,ezt jól látod.
2019. márc. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem, nem is tudom, mit hittél. Eszközökkel csak felszíni élvezeteket találhatsz.
2019. márc. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pénzzel csak nagyon rossz minőségű csajt fogsz találni, aki erkölcsileg és morálisan nem tud már sokkal mélyebbre süllyedni. Sokan ezt nem hiszik el, pedig így van. Próbáld csak ki hogy egy ilyen csajnál kezded csökkenteni vagy megvonni az anyagiakat, seperc alatt meg fogja mutatni hogy hányadán is áll veled...
2019. márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem magaddal foglalkozz. A stabil anyagiak fontosak, persze. Fontos a biztonság neked is meg a nőnek is. De nálad az van az írásodból hogy egy fiú vagy pénzzel. Ha nőt akarsz komoly nőt aki erős jellemű akkor ne keresgéld hanem legyél férfi. Aki erős jellem. Érezni fogod pár beszélgetésből találkozásból milyen a másik. Ha nem olyan, lépsz. A pénzes fiúkkal durván két dolog lehet. Az egyik hogy az összes szuperkerek sgg annyira elbűvüli őket hogy állandóan a nyakukba veszik a bajt és aztán szidják őket, a másik meg az hogy belefutnak egy jó nőbe de annak meg férfi kell és lelép. Nincs olyan hogy alja nő meg nincs olyan hogy minőségi társtalálás csak gagyi magazinokban amiket ugyanazok írnak akik olvassák. Ismerkedés van meg döntés.
2019. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!