Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért hazudnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért hazudnak a magasságukról? Nem szégyellik magukat az első randin?

Figyelt kérdés

Társkeresőre kiírnak az adatok közé 185 cm feletti magasságokat, a képeikből sem derül ki semmi úgy vannak fotózva. Amikor elmegyek velük randizni pedig megjelenik egy kisfiú méretű, nálam éppen hogy magasabb emberke.

Eddig úgy voltam vele talán csak rosszul mérték magukat, pl bakancsban, felálló hajjal, de miután harmadszor is így jártam különböző férfiakkal, rá kellett jönnöm hogy ezek pofátlanul hazudnak.

Biztos nem az én szemmértékem rossz, mert az exem 186 cm volt, még együtt méricskéltük egyszer egymást, szóval tudom hogy néz ki egy akkora férfi. A hazudós pasik pedig a kiírt 185 helyett max 170-175 cm magasak.

Hogy lehet így indítani egy társkeresést, egy első randit? Aztán csodálkoznak hogy többet nem akarok velük találkozni, és nem is az alacsonyságuk miatt hanem mert ha már az elején hazudnak, mi lenne később.


2019. márc. 19. 17:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
62%

Én folyamatosan hazudok a magasságomról 165centit mondok mindenhol, pedig igazából 170 körül vagyok. Ez rögzült bennem egy jópár éve, most meg már nem változtatok.

Amúgy örülj neki, hogy korán kiderül. Mégis mit akarnál olyan férfival kezdeni, akinek attól lesz önbizalma, hogy magasabbnak hazudja magát? Ha a valódi magasságát írná, akkor késöbb derülne ki, hogy igazából egy éretlen kisfiú, te pedig csak több időt pazaroltál volna rá.

2019. márc. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én pont az ellenkezőjét állítom magamról mindenkinek, mindig kicsinyítem magam. :)

Legyen már pozitív csalódás is....

2019. márc. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
46%
Valóban nagyon pozitív benyomást kelt, hogy már ismerkedés elején kamuztok...
2019. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!