Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért hazudnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért hazudnak a magasságukról? Nem szégyellik magukat az első randin?

Figyelt kérdés

Társkeresőre kiírnak az adatok közé 185 cm feletti magasságokat, a képeikből sem derül ki semmi úgy vannak fotózva. Amikor elmegyek velük randizni pedig megjelenik egy kisfiú méretű, nálam éppen hogy magasabb emberke.

Eddig úgy voltam vele talán csak rosszul mérték magukat, pl bakancsban, felálló hajjal, de miután harmadszor is így jártam különböző férfiakkal, rá kellett jönnöm hogy ezek pofátlanul hazudnak.

Biztos nem az én szemmértékem rossz, mert az exem 186 cm volt, még együtt méricskéltük egyszer egymást, szóval tudom hogy néz ki egy akkora férfi. A hazudós pasik pedig a kiírt 185 helyett max 170-175 cm magasak.

Hogy lehet így indítani egy társkeresést, egy első randit? Aztán csodálkoznak hogy többet nem akarok velük találkozni, és nem is az alacsonyságuk miatt hanem mert ha már az elején hazudnak, mi lenne később.


2019. márc. 19. 17:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem férfispecifikus, ezek szimplán gátlástalan és/vagy elkeseredtt emberek.

Az online társkeresők még a valóságnál is nagyobb erkölcsi szemétkupacok. Kb. úgy érzem magam mint egy turkálóban, ahol a legkevésbé aljas embert próbálom megtalálni.

Az első kicsit otrombán fogalmazott, de igen, pár nő az életkorát kamuzza be.

2019. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
51%
A nők 50%-a úgy keres, hogy 175cm felett, szóval aki alatta van egy kicsit felturbózza a magasságát. De manapság már a testsúly is kezd fontos lenni a nőknél és nem pozitív irányba?!!! Manapság ha valaki 100kg+ az már sok(bár még nem is látta), inkább legyen 65kg nyúlbéla sztreccs naciban női méretekkel. Persze azt megértem, hogy a nő szeretné ha magas sarkúban is magasabb lenne a pasija, de egyrészt a nőnek sem kell felvenni 10cm magas sarkút, másrészt vannak olyan férfi cipők amik 3-4cm emelnek és akkor össze lehet hozni.
2019. márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
38%

"el is jöttem, rosszullétet szimulálva. Csodálkozzon csak."


Te mennyivel tartod magad jobbnak nála? Ugyanúgy képtelen voltál őszintének lenni, és az igazat mondani. :)

2019. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%

Én mindig megirom a magassagom(186)

Mikor megjelenek,a 164cm(átlag nő) csodalkozik hogy nem egy 170centis kisgyerek vagyok!

De mindegy amellett hogy ilyen magas vagyok,sincs több sikerem!

2019. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
17%
#14: ez jó ;). A sok kamuzó miatt most már mindenkinek +10 centit hozzá kell adni a magasságához hogy a nőknek reális elkrpzelésük legyen a tényleges magasságról :).
2019. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%

"Ha kiírják a valós magasságukat tuti nem is találkoztok velük."


És szerinted mi a gond azzal, ha én pl. 177 cm magas nőként nem szeretnék olyannal randizni, aki mondjuk 180 cm magasnak hazudja magát, a valóságban pedig akkor is 10-15 centivel alacsonyabb nálam, ha teljesen lapos sarkú cipő vagy szandál van rajtam?


És amúgy tényleg nem érzed gáznak, ha valaki egyből egy hazugsággal indít egy ismerkedést?


Ha rajtam lenne 20-25 kiló túlsúly, téged például nem zavarna, ha átlagos testalkatúnak állítanám be magam, aztán meg még téged hibáztatnálak, ha ezzel csalódást okozok, meg még képes lennék téged hibáztatni, hogy milyen felszínes vagy, ha eleve nem randiztál volna velem abban az esetben, ha tudod, hogy kövér vagyok? xD

2019. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én 197 cm vagyok és LEFELÉ hazudok néha a magasságomról, mert sajnos volt már nem is egyszer olyan az életben, hogy 150-170 cm-es csaj azzal küldött el, hogy én TÚL MAGAS vagyok neki :(
2019. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Szergej55 ***** válasza:
18%
Azért, amiért a nők a súlyukról és/ vagy a korukról.
2019. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon furákat olvasok itt.Rengeteget ismerkedtem neten, de nekem soha nem mertek hazudni.Egyébkènt talàn azért, mert a lapomon mindig egyértelműen szerepelt, hogy MINIMUM 180cm magas férfit keresek.Lehet, nyomatékosítanotok kellene a kéréseteket😄
2019. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
"Lehet, nyomatékosítanotok kellene a kéréseteket" - Ezen sajnos nem múlik. :-)
2019. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!